Як почистити світлі замшеві чоботи. взуття зі світлої замші відгуки.

Взуття із замші світлих відтінків, безсумнівно, виглядає дуже ефектно. Шкіра гарною вичинки, злегка облягає ногу, створює вишуканий і шляхетний образ. Однак чоботи зі світлої замші, особливо в міжсезоння з його брудом і калюжами, вимагають особливо дбайливого догляду.
Вам знадобиться
  • - щітка для замші;
  • - нашатирний спирт;
  • - вода;
  • - вата;
  • - перекис водню;
  • - молоко;
  • - сода.
Інструкція
1
Перед експлуатацією вашої замшевого взуття зробіть попередню підготовку. Придбайте спеціальний захисний спрей і нанесіть його на чоботи. При обробці не забувайте і про халяву. Дайте взуття повністю висохнути. Подібний засіб захистить шкіру від вологи та бруду.
2
Придбайте спеціальну щітку для догляду за замшею. Вона може бути зроблена з гумових ворсинок або мати більш жорстку текстуру, що нагадує пухку металеву губку. Після експлуатації взуття м'якими рухами пройдіться по поверхні. Робіть це тоді, коли чоботи трохи підсохнуть, щоб не подряпати шкіру. Подібні щітки забезпечують механічну чистку від великих часток бруду і сухий пилу. Крім того, вони злегка підводять ворс замші.
3
Щоб почистити замшеві чоботи від більш стійких забруднень, візьміть 1 частина 10% нашатирного спирту і 4 частини води. Змочуйте в цьому розчині м'яку серветку або ватку і протирайте поверхню взуття. Коли плям не залишиться, протріть ваткою, змоченою у чистій воді.
4
Для чищення взуття зі світлої замші відмінно підійде молоко. Розмічайте чайну ложку соди в склянці молока. Даним складом змочуйте губку і очищайте поверхню чобіт. Така суміш буде делікатно «скачувати» частинки бруду. Якщо ж після чистки подібним способом чоботи не повернули свій ніжний пастельний відтінок, скористайтеся перекисом водню. Розведіть чайну ложку перекису і прикладайте змочену в цій рідині ватку на особливо забруднені ділянки. Не варто застосовувати даний засіб занадто часто: відбілюйте чоботи зі світлої замші не частіше двох разів на місяць.
Зверніть увагу
Замша не відноситься до числа міцних матеріалів. Під час чистки дійте вкрай обережно, оскільки невелика подряпина може призвести до подальшого появи розриву.
Корисна порада
Намагайтеся не носити замшеві чоботи у вологу погоду. Навіть бруд впливає менш агресивно, ніж вода. По поверненню додому використовуйте спеціальні електричні сушарки для взуття.