Як поставити дріб у Word.

Дріб є одним з елементів формул, для введення яких в текстовому процесорі Word існує інструмент Microsoft Equation. За допомогою нього можна вводити будь-які складні математичні або фізичні формули, рівняння та інші елементи, що включають в себе спеціальні символи.
Інструкція
1
Щоб запустити інструмент Microsoft Equation необхідно пройти за адресою: «Вставка" -> "Об'єкт», в діалоговому вікні, на першій вкладці зі списку потрібно вибрати Microsoft Equation і натиснути «Ок» або два рази клікнути на обраному пункті . Після запуску редактора формул, перед вами відкриється панель інструментів і в тексті відобразиться поле для введення формули: прямокутник в пунктирною рамці. Панель інструментів розділена на секції, в кожній з них знаходиться набір знаків дій або виразів. При натисканні на одну з секцій, розгорнеться список знаходяться в ній інструментів. Із списку, необхідно вибрати потрібний символ і клікнути на ньому. Після вибору, зазначений символ з'явиться у виділеному прямокутнику в документі.
2
Секція, в якій розташовуються елементи для написання дробів, знаходиться в другому рядку панелі інструментів. При наведенні на неї курсора миші, ви побачите підказку «Шаблони дробів і радикалів». Клікніть секцію один раз і розгорніть список. У меню є шаблони для дробів з горизонтальною і косою рисою. Серед з'явилися варіантів ви можете вибрати той, який підходить для вашого завдання. Клікніть на потрібному варіанті. Після натискання, в поле для введення, яке відкрилося в документі, з'явиться символ дробу і місця для введення чисельника і знаменника, обрамлені пунктирною лінією. Курсор за замовчуванням автоматично встановлюється в поле для введення чисельника. Введіть чисельник. Крім цифр можна так само вводити математичні символи, букви або знаки дій. Їх можна вводити як з клавіатури, так і з відповідних секцій панелі інструментів Microsoft Equation. Після вода чисельника, натисканням клавіші TAB, перейдіть до знаменника. Перейти можна і клікнувши мишею в полі для введення знаменника. Як тільки формула написана, клікніть покажчиком миші в будь-якому місці документа, панель інструментів закриється, введення дробу буде завершений. Щоб відредагувати дріб, двічі натисніть на ній лівою кнопкою миші.
3
Якщо при відкритті меню «Вставка" -> "Об'єкт», у списку ви не виявили інструменту Microsoft Equation, його необхідно встановити. Запустіть інсталяційний диск, образ диска або файл дистрибутива Word. У вікні інсталятора виберіть «Додати або видалити компоненти. Додавання або видалення окремих компонентів »та натисніть« Далі ». У наступному вікні відзначте пункт «Розширена настройка додатків». Натисніть «Далі». У наступному вікні знайдіть пункт списку «Кошти Office» та натисніть на плюсик зліва. У розгорнулося списку, нас цікавить пункт «Редактор формул». Клікніть на значок поряд з написом «Редактор формул» і, в меню, натисніть «Запускати з мого комп'ютера». Після цього натисніть «Оновити» і дочекайтеся поки пройде установка необхідного компонента.