Як намалювати сердечко символами.

Серце - невтомний гарячий грудочку в грудях. Таке маленьке, а здатне підтримувати собою весь організм. При всій його силі воно дуже чуттєве і вразливе. Як же намалювати цей символ любові?
Вам знадобиться
  • Альбомний лист, олівець і ластик, або персональний комп'ютер.
Інструкція
1
Намалюйте красиве сердечко символами. Для цього на листочку паперу, посередині зробіть начерки олівцем. Сердечко повинно складатися з двох практично симетричних половинок, які своєю формою нагадують вушко чашки. Спочатку через весь лист проведіть осьову вертикальну лінію. Від верхньої точки опустіться вниз на відстань, що дорівнює висоті чотирьох рядків. З цієї точки в різні боки виходитимуть два півкола. Висота напівкіл повинна дорівнювати висоті трьох строчок. Тепер зовнішні кінці напівкіл продовжите, при цьому розширюючи їх до середини висоти листка. Перевірте себе за допомогою осьової горизонтальної лінії, проведеної через весь аркуш паперу.
2
Далі лінії почніть звужувати. У нижній частині точки осьової вертикалі вони повинні зійтися, утворюючи гострий кінець. Таким чином, вийде велике серце. У його середині намалюйте ще одне поменше. Своєю формою воно повинно повторювати велике. Відстань між кордонами сердець повинно бути чітко видно. Його розмір повинен відповідати висоті чотирьох рядків. Зверніть увагу, що просвіт між кордонами сердець в нижній їх частині повинен збільшитися. Тепер він буде дорівнює висоті семи рядків.
3
Тепер навколо великого серця все замалюйте цифрою нуль. Він широкий, і створиться видимість темного тла. Таким же чином затемните і маленьке серце.
4
Решта місця замалюйте одиничками. Вони дуже вузькі, тому з їх допомогою вийде світлий фон. Тепер створюється візуальний ефект двох сердець, одне з яких як би обіймає друге. По всій лінії зовнішніх кордонів обох сердець через рівні проміжки поставте цифри чотири і п'ять, замість нуля і одиниці. Вони трохи будуть розмежовувати темний і світлий фони, щоб не зливалися. Також підкреслять перехідні моменти лінії.
Зверніть увагу
Зараз ви дізнаєтеся, як намалювати серце. Крок 1. Намалюйте два кола поруч. Крок 2. Намалюйте перевернутий трикутник через центри кіл. Крок 3. Намалюйте дві криві по бічних сторонах трикутника. прикольне сердечко але воно в мене вийшла тільки з 2 рази.
Корисна порада
Навчіться малювати красиві сердечка олівцем. Але багато кращим подарунком стане власноруч зроблена валентинка, тільки для цього потрібно знати, як намалювати серце. Насправді нічого складного в цьому немає, досить трохи потренуватися і в результаті вийде гарна і акуратна картинка ..