Як видалити запах з взуття.

Неприємний запах може з'явитися навіть в найдорожчій взуття. Не завжди причиною цьому стає неохайність або недолік гігієни. Іноді варто лише раз надіти туфлі не по погоді і після нетривалої шкарпетки вони можуть почати виділяти нестерпний аромат, видалити який можна підручними засобами.
Вам знадобиться
  • - газетний папір;
  • - дезодорант для взуття;
  • - крейда, пекарський порошок;
  • - мило та щітка;
  • - пральна машина.
Інструкція
1
Боротьба з запахом починається вже при купівлі взуття. Штучні матеріали, використовувані для її пошиття, значно знижують вартість, але погіршують якість. Не соромтеся понюхати придбану пару. Якщо вам вдаряє в ніс стійкий запах пластика, краще пошукайте іншу модель, з цією ви вже нічого зробити не зможете.
2
Щоб запобігти розвитку неприємного аромату у взутті, намагайтеся не допускати скупчення в ній вологи. Якщо вам довелося промочити ноги в сльотаву погоду, відразу ж після повернення вийміть з черевиків або чобіт устілки, просушіть їх, що залишилася ж усередині вологу витягніть за допомогою пожмаканих листів газетного паперу. У вологому взуття може завестися грибок, який не тільки буде сприяти утворенню запаху, але й може стати причиною захворювання ступень.
3
Але не тільки взуття потрібно вибирати дуже ретельно. Намагайтеся, щоб ваші шкарпетки по максимуму складалися з натуральних матеріалів, синтетика буде викликати зайве роздратування шкіри і підвищену пітливість ніг.
4
Якщо вищеописані заходи не допомогли і запах все ж з'явився, спробуйте для початку провітрити черевики, робити це краще на свіжому повітрі далеко від прямих променів сонця. Тільки що з'явився аромат можна спробувати видалити за допомогою дезодоранту для взуття, що продається в будь-якому спеціалізованому взуттєвому магазині.
5
З домашніх засобів такої дезодорант з успіхом можуть замінити крейда або пекарський порошок. Помістіть їх всередину пропахлою пари на ніч, а на наступний день видаліть легким поколачиванием черевик один про одного.
6
При сильному запаху краще вийняти устілку і добре промити її за допомогою щітки і мильного розчину.
7
Якщо ж нічого не допомагає, взуття можна випрати. Будьте уважні, робити це можна далеко не з будь-якими моделями, але спортивні кросівки цілком в змозі пережити щадну прання при 30 ° C без жодного для себе шкоди. Щоб уникнути неприємних сюрпризів, краще відразу ж при покупці уточнити, чи можна так чинити з цією конкретною моделлю.