Як видалити медіа плеєр. Як видалити програвач windows media.

Не всі користувачі операційних систем Windows використовують всі компоненти, які йдуть в комплекті разом з системою, наприклад, стандартний програвач Windows Media Player. Тому він не використовується, отже, він зовсім не потрібен - користувачі намагаються його видалити. Але не всі стандартні елементи системи можна повністю видалити і цей програвач не виняток.
Вам знадобиться
  • програмне забезпечення Windows Media Player.
Інструкція
1
Для видалення програми Windows Media Player 11 можна задіяти вікно «Установка та видалення програм». Перш за все, необхідно натиснути меню «Пуск» і виберать елемент «Панель управління». У вікні, двічі клікніть мишкою по значку «Установка та видалення програм».
2
У вікні, натисніть на пункт «Видалення програм», у новому вікні поставте відмітку напроти пункту «Показати оновлення». Через кілька секунд список програм повинен оновитися, в ньому з'явиться пункт «Windows Media Player 11». Тепер вам необхідно натиснути кнопку «Замінити/Видалити».
3
Після перезапуску операційної системи, яке необхідно зробити після появи на екрані вікна з питанням про підтвердження перезавантаження, зайдіть в систему під «Адміністратором».
4
Відкрийте «Панель управління», потім відкрийте аплет «Установка та видалення програм». Натисніть на кнопку «Змінити/Видалити» навпроти пункт Microsoft User - Mode Driver Frameworks Feature. Відбудеться практично повне видалення плеєра з вашої системи.
5
Для видалення плеєра Windows Media Player 10 буде потрібно практично теж саме. Запустіть «Панель управління», натиснувши на меню «Пуск». У вікні, двічі клацніть на значку «Установка та видалення програм», потім поставте відмітку напроти пункту «Показати оновлення», якщо використовується операційна система Windows XP з встановленим пакетом оновлень (Service Pack 2), інакше ця дія не доведеться виконувати.
6
У списку встановлених програм виберіть пункт «Програвач Windows Media 10», потім натисніть кнопку «Змінити/Видалити». Після цього запуститься стандартний інсталятор з проханням підтвердити видалення системного додатки для відтворення музичних і відео-файлів.
7
Варто відзначити, що повністю даний додаток видалити не вийде, тому система захисту Windows завжди створює резервні копії важливих програм, до того ж, записи про присутність Windows Media Player не зникнуть в будь-якому випадку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Uk8Bh-6fwNQ
Корисна порада
Відповідь: Якщо в ХР, то пуск-панель управління-установка і видалення програм Ліворуч буде панелька і на ній кілька кнопок. Виберіть Установка/видалення компонент виндовс. знайдіть у вікні свій WMP і зніміть галку. Натискайте далі до окнчанія процедури.