Як позбутися від мошок в кольорах. терміни пересадки малини.

При надмірному поливі кімнатних рослин іноді доводиться стикатися з появою в них мошкари. Личинки мошок мешкають в грунті і харчуються органічними речовинами. Комахи швидко розмножуються, перелітаючи від одного квіткового горщика до іншого.
Інструкція
1
Позбутися мошок в кольорах можна кількома способамі.Подкопайте трохи землю в горщику. Якщо в ній виявиться занадто багато личинок, доведеться повністю замінити грунт для рослини.
2
При пересадці рослини обов'язково видаліть з нього підгнилі частини коренів і всю стару землю. Горщик промийте з милом, марганцівкою і обробіть окропом.
3
Якщо личинок небагато, необхідно акуратно, намагаючись не пошкодити коріння, замінити верхній шар грунту.
4
Землю в горщику потрібно просочити слабким марганцевим розчином кімнатної температури.
5
Позбутися мошок в кольорах можна за допомогою спеціальних хімічних препаратів: Агравертін, Інта-вир, Актара, Актеллік, Фитоверм. Для цього приготуйте розчин згідно прикладеної інструкції і пролийте їм грунт два рази з тижневим інтервалом. Чи не поливайте рослину протягом трьох - п'яти днів після обробки, інакше препарат вимиється з грунту, і його дія ослабне.
6
Альтернативний варіант хімічної обробки - препарат Грім-2. Він розфасований в гранули і має більш сильний вплив. Необхідно висипати рекомендовану кількість порошку на поверхню грунту і змішати його з верхнім шаром. Дія препарату починається вже через кілька годин і зберігається протягом двох тижнів.
7
Після хімічної обробки рослини закрийте приміщення і включіть фумигатор.
8
Якщо ні фумігатора, можна провести обробку поверхні ґрунту спеціальним аерозолем від мошок або дихлофосом. При цьому остерігайтеся попадання хімічної речовини на саму рослину.
9
Збільште інтервал між поливами. Чи не поливайте рослину, поки не підсохне верхній земляний шар.
10
Вчасно позбавляйтеся від відмерлих листків і квітконосів рослини.
11
Перед використанням нового грунту потримайте його на морозі або прожарьте в мікрохвильовій печі. Для профілактики додайте в нього препарат Грім-2.