Як створити gif-анімацію. Як зробити gif анімацію.

Хто відмовиться оживити свою інтернет-сторінку забавною анімацією? Анімацію можна зробити з чого завгодно, навіть з кадрів фільму. Створення анімованих зображень у форматі gif не займає багато часу, зате, якщо підійти до процесу творчо, результат зможе надовго підняти ваш настрій.
Вам знадобиться
  • Програма Photoshop
  • Програма VirtualDub
  • Фрагмент відео, з якого будуть створюватися кадри для анімації
Інструкція
1
Відкрийте відео в програмі VirtualDub. Для цього скористайтеся командою Open Video file з меню File. У вікні, виберіть потрібний файл, клацнувши по ньому лівою кнопкою миші, та натисніть на кнопку «Відкрити».
2
Створіть багатошаровий документ, з якого будете робити анімацію. Для цього знайдіть кадр, з якого починається відрізок відео, придатний для переробки в анімований gif. Для переміщення по ключовим кадрам відео користуйтеся кнопкою із трикутником і ключем в нижній частині вікна VirtualDub. Скопіюйте кадр в буфер обміну, використовуючи поєднання клавіш Ctrl + 1. У програмі Photoshop створіть новий документ за допомогою поєднання клавіш Ctrl + N і вставте в нього скопійований кадр за допомогою поєднання клавіш Ctrl + V.Вернітесь в VirtualDub, перейдіть до наступного ключового кадру, скопіюйте його в буфер обміну і вставте наступним шаром в документ Photoshop. Дійте таким же чином, поки всі кадри, потрібні для створення анімації, скопіювати.
3
В Photoshop відкрийте палітру «Анімація». Для цього в меню Window виберіть пункт Animation.
4
Створіть послідовність кадрів для анімації. Для цього в палітрі "Шари" відключіть видимість всіх шарів, крім того, на який був вставлений самий перший кадр, клацнувши по піктограмі у вигляді ока. Піктограма розташована ліворуч від слоя.Создайте другий кадр анімації, клацнувши лівою кнопкою миші по кнопці з трикутником в правому верхньому куті палітри «Анімація» і вибравши в меню, команду New Frame. Увімкніть видимість шару з другим скопійованим кадром, клацнувши лівою кнопкою миші по піктограмі у вигляді глаза.Аналогічним способом створіть всі інші кадри. Користуйтеся командою New Frame і включайте видимість наступного шару.
5
Налаштуйте тривалість кадру в анімації. Для цього клацніть по першому кадру лівою кнопкою миші, потім клацніть по останнього кадру, затиснувши клавішу Shift. Клацніть по трикутнику з зазначенням тривалості кадру під будь-яким кадром. У спадному меню виберіть тривалість. Для перегляду анімації скористайтеся кнопкою Play, яка знаходиться в нижній частині палітри «Анімація». Поміняйте тривалість кадру, якщо потрібно.
6
Збережіть анімацію у форматі gif за допомогою команди Save For Web з меню File.