Як зробити паперові квіти.

Людській природі властиво оточувати себе красою. Особливе естетичну насолоду нам доставляє вид квітів. Однак період їх цвітіння так короткий. Щоб зберегти радість надовго, умільці придумали метод копіювання квітів з паперу.
Вам знадобиться
  • - ножиці маленькі, краще з загнутими кінцями;
  • - булька - спеціальний кривої тупий ніж без вістря для виготовлення квітів;
  • - ножиці середнього розміру з одним широким заокругленим кінцем, щоб можна було використовувати як бульки при її відсутності;
  • - гума середньої м'якості, розміром приблизно 10х10;
  • - папір (годиться з альбому для малювання);
  • - тонка дріт розміром 15-20см (можна отримати її, якщо зняти оболонку з телефонного дроту);
  • - ватяний тампон;
  • - фарби акварельні або інші;
  • - будь-який клей для паперу.
Інструкція
1
Щоб зробити квітку з паперу, необхідно: Квадрат з паперу скласти по діагоналі, вийде сегмент, в кутку якого буде центр заготовки квітки.
2
На складеній папері, в 3 см від центра намалювати дугу (неначебто треба було вирізати коло з паперу). По дузі намалювати пелюстки майбутньої квітки. Для зразка це буде ромашка. Вибрати ширину пелюстки близько 7мм, з заокругленим або гострим кінцем. Добре промальовувати тільки кінці пелюсток, а всю довжину до серцевини залишити цілісною.
3
Розрізати заготовку маленькими кривими ножицями.
4
Розгорнувши, прорізати між пелюстками заготовку, не доходячи до центру 0,5 см. Вийдуть окремі пелюстки майбутньої квітки.
5
Покласти заготовку на гуму, м'яко натискаючи булькою або заокругленим кінцем ножиць, із зусиллям провести по центру кожної пелюстки вдавлену лінію. Пелюстка повинен слухняно загинатися за ножем, набуваючи красиву об'ємну форму. Важливо правильно розрахувати зусилля, щоб заготовка не порвалася і не ковзала по гумі.
6
Підготувати серцевину квітки: невеликий тампон вати обмотати і закріпити дротом. Робити приблизно так, як роблять помпон з ниток. Надлишки вати обрізати і пофарбувати в жовтий колір.
7
Проколовши дірку голкою в центрі заготовки квітки, надіти його на підготовлений стебло з серцевиною так, щоб пелюстки відгинаються назовні. Серцевину змастити клеєм в місці з'єднання з заготівлею і притиснути до неї квітка.
8
Стебло по спіралі обклеїти тонкою смужкою зеленого паперу і прикріпити лістья.Сделать паперові квіти можна махровими, якщо до серцевини приклеїти 2-3 заготовки квітки з оксамитового паперу.