Як позбутися від цвілі в машині. освіту грибка в автомобілі.

Цвіль в автомобілі - це звичайна справа, адже кожна машина за своє життя відчуває цей неприємний грибок на собі. Однак від джерела неприємностей можна позбутися, якщо вчасно проводити профілактичні заходи.
Інструкція
1
Уважно огляньте автомобіль на предмет вологих плям, адже вологість - це головна причина утворення цвілі . Перевірте килимки, настілку багажника і підлога кабіни. Якщо ці плями не зникають з часом, то спробуйте замінити ущільнювачі. Також поліпшенню даній ситуації допоможе відновлення стандартних отворів в автомобілі, якщо вони були закриті.
2
Використовуйте тканину, яка добре вбирає вологу. При заміні килимів і сидінь салону ретельно протріть поверхню і знежирте її. Прочистите поверхню пилососом до тих пір, поки сире місце не стане сухим. При зміні оббивки салону використовуйте такий матеріал, який володіє хорошим захисним ефектом.
3
Розпорошите протигрибковий засіб на вологі поверхні, щоб запобігти появі цвілі. Також придбайте різні ароматизатори, які дозволять позбутися неприємного запаху, який видає грибок і цвіль. Пам'ятайте, що краще купувати такі засоби, які не маскують запах, а саме усувають його.
4
Увімкніть кондиціонер і ретельно понюхайте повітря, що виходить з нього. Якщо він видає запах цвілі, то, швидше за все, грибок оселився всередині, що є проблемною ситуацією. Доведеться дуже постаратися, щоб позбутися від нього. Якщо ви не впевнені у своїх силах, то краще довірте справу фахівцям в автосервісі. Спробуйте включити кондиціонер в той час, коли вікна і двері відкриті навстіж. Запах цвілі може зникнути, а якщо ні, тоді візиту до професіонала вам не уникнути.
5
Намагайтеся ретельно мити машину і старанно просушувати її після поїздок під дощем. Візьміть за правило після чищення килимків та салону видаляти всю вологу, а також застосовувати спеціальні засоби, які не тільки позбавляють від цвілі, але і запобігають її.