Як попросити прибавку до зарплати.

Третина звернень до начальства з проханням про підвищення зарплати не приносить результату. При цьому нерідко керівник звільняє незадоволеного співробітника ... Однак кожен другий росіянин, незалежно від сфери діяльності, вирішувалося попросити у боса прибавку . А ви готові ризикнути? Тоді слід серйозно підготуватися ...
Інструкція
1
Просити про збільшення зарплати найчастіше збираються у зв'язку з новими обов'язками і збільшився обсягом роботи. Основне, що слід враховувати при зверненні до начальства, - вибір відповідного часу, вміння перелічити всі свої заслуги перед компанією, барвистість опису обсягів вашої відповідальності і діяльності, нагадування про свою освіту та підвищенні кваліфікації. Також, безумовно, мають значення досвід і професіоналізм.
2
Не варто вказувати на інфляцію і подорожчання, «те, як у інших» і «життєві обставини». Самі боси запевняють, що найважливіше для співробітника - вірне обгрунтування свого прохання. Надбавку отримає той, що присвячує себе своїй справі. Зарплату підвищують, насамперед, за заслуги і внесок у розвиток організації. У більшості своїй начальники хочуть бачити цілеспрямованість працівників!
3
Враховується і всебічне виконання посадових обов'язків, велика зона відповідальності і завантаженість важливою роботою. Також переконливо може прозвучати мова про уміннях, стараннях і досвіді, - але все це повинно бути підкріплено фактами, тобто конкретним діями.
4
А ось на порівняння зарплату звернувся із зарплатами його товаришів по службі або представників інших підприємств і на погрози звільнитися, якщо не дадуть більше грошей, більшість роботодавців не реагує ... Найстрашнішою помилкою при проханні про підвищення керівники вважають відсутність переконливої аргументації. До того ж, співробітники нерідко висувають завищені вимоги, що не відповідають їх діяльності на благо компанії.
Зверніть увагу
Чимале значення для начальників має і вибір часу для «грошових» звернень. А деяких взагалі виводять з себе будь-які «матеріальні» прохання.
Корисна порада
Не варто просити занадто песимістично і жалібно. Однак виступати з ультиматумом і шантажем теж не рекомендується.
У житті бувають форс-мажорні ситуації, пов'язані з радістю чи горем, коли потрібно терміново попросити фінансової допомоги . Є варіант - піти в кабінет до начальника, щоб попросити прибавку до заробітної плати.
Інструкція
1
Якщо потрібно попросити фінансову допомогу з поважної причини, подайте заяву про фінансову підтримку роботодавцю. Напишіть заяву грамотно, з послідовним викладом своїх думок. У ньому вкажіть причини, по яких вам терміново потрібні гроші, і прикладіть необхідні документи, що підтверджують прохання. Переконайтеся в достовірності всіх пропонованих в документах даних.
2
Причина на отримання матеріальної допомоги повинна бути вагомою: народження дитини, весілля, смерть близької людини, необхідність термінової медичної операції або лікування в дорогій клініці, поїздка за станом здоров'я на оздоровлення і т.д .
3
Розмір фінансової допомоги встановлюється індивідуально і одноразово. У разі позитивного рішення за вашою заявою пишеться наказ, в якому вказується розмір фінансової допомоги і терміни її виплати. Обов'язково ознайомтеся з ним.
4
Потрібно просити про надбавку до зарплати обміркуйте і потренуйтеся на самоті, як ви будете розмовляти з начальником про надбавку до зарплати. Знайдіть у собі сміливість, просити прибавку до зарплати. Якщо ви самі не впевнені, що гідні матеріального стимулу своєї праці, то і начальник теж засумнівається. Не йдіть за надбавкою, якщо мотивуєте тільки фразою «Петрову дали прибавку, а мені чомусь не дали?».
5
Заздалегідь обміркуйте, яку надбавку ви будете просити. Не можна використовувати як аргумент дані про суми зарплат ваших колег зі скаргами, що ви працюєте у фірмі довше, - хто інший. Питання про те, хто і скільки працює в даній компанії, ніколи не буде значущим для фінансових збільшень. Начальник оцінює не стаж, а особистий внесок і результат працівника.
6
Зберіть і надайте дані, що підтверджують значення вашого внеску у фінансові досягнення всієї компанії. Це можуть бути звіти за останній рік з демонстрацією зростання валового доходу компанії або ваші особисті бізнес-проекти, успішно завершені недавно.
Зверніть увагу
Якщо вам вдасться переконати начальника в тому, що є цінним співробітником, то, швидше за все, отримаєте довгоочікувану фінансову надбавку.
Корисна порада
Вибирайте для бесіди з начальником зручний момент, коли він не зайнятий і у нього гарний настрій.