Як створити CSV-файл. створення текстових даних csv з файлу xls.

CSV- файли призначені для зберігання табличних даних у форматі звичайних текстових файлів. Щоб відкрити такий файл не потрібно спеціальної програми для роботи з таблицями, достатньо будь-якого найпростішого текстового редактора. Цей формат часто використовується різного роду скриптами для зберігання невеликих масивів даних.
Інструкція
1
Використовуйте найпростіший текстовий редактор (наприклад, Блокнот) для «ручного» створення CSV-файлу. Якщо потрібен файл, який не містить будь-яких даних, то просто збережіть порожній документ з розширенням csv - наприклад, data.csv.
2
Розділяйте вміст сусідніх колонок таблиці коми, якщо в файл треба помістити якісь табличні дані. Сама назва цього формату (CSV - Comma Separated Values) перекладається з англійської як «значення, розділені комами». Однак більш зручним і тому більш часто використовуваним є поділ значень крапкою з комою. Це пов'язано з тим, що в більшості неангломовних країн кому прийнято використовувати як роздільник цілої і дробової частин дійсних чисел.
3
Поміщайте в кожен рядок CSV-файлу тільки один рядок табличних даних. Тобто знак закінчення рядка є роздільником рядків таблиці, що міститься в такому файлі.
4
Використовуйте табличний редактор, якщо не хочете створювати файл CSV самостійно. Більшість програм для роботи з таблицями можуть читати і зберігати дані в цьому форматі. Наприклад, можна скористатися офісним додатком Microsoft Excel 2007. Створивши (або відкривши) у ньому таблицю, яку необхідно зберегти CSV- файл, клацніть велику круглу кнопку Office в лівому верхньому кутку вікна редактора. У розкрився меню перейдіть в розділ «Зберегти як» і виберіть нижній пункт - «Інші формати». Цьому пункту меню призначена «гаряча клавіша» F12 - можете скористатися їй.
5
Розкрийте випадає "Тип файлів» і виберіть рядок «CSV (розділювачі - коми)». Потім у поле «Ім'я файлу» введіть назву, виберіть місце зберігання і натисніть кнопку «Зберегти».
6
Відповідайте ствердно (кнопки «OK» і «Так») на запитання, які Excel задасть двічі перед збереженням файлу. Таким способом редактор буде попереджати, що формат CSV не підтримує можливості форматування текстів, використання «книг» і «сторінок», формул в осередках та інших опцій, доступних у власних форматах цього табличного редактора.