Як зробити кухонну витяжку.

Витяжка допомагає вивести з кухні різноманітні випаровування, гар, кіптява та інші шкідливі освіти. Установка витяжки - це процес, що вимагає знання багатьох навичок, але при належному підході який не займає багато часу.
Вам знадобиться
  • витяжка, воздухоотвод, протівовозвратний клапан, монтажні та вимірювальні інструменти, заземлена електророзетка.
Інструкція
1
Прокладіть всередині стіни або встановіть вздовж неї пластиковий воздуховод або спеціальну гофровану трубу, по якій повітря проходитиме у вентиляційну шахту через витяжку . Дана операція є дуже ресурсномісткої, тому тут слід звернутися до фахівців-ремонтникам.
2
Розпакуйте витяжку і перед установкою перевірте її на предмет цілісності. Далі розрахуйте відстань від плити до місця кріплення витяжки: воно повинно бути близько 70-85 см. Встановіть витяжку і підключіть її до вентиляційної шахти.
3
Встановіть додатковий протівовозвратний клапан, який служить для запобігання неприємних запахів. Пам'ятайте, що установка і збір проточною вентиляції є досить складним процесом, який може бути здійснений в повній мірі тільки кваліфікованими фахівцями.
4
Підключіть витяжку до електромережі за допомогою окремої електророзетки. Обов'язково заземлите силову лінію: це захистить від удару струмом у разі пошкодження ізоляції або при випадковому зіткненні з приладом.
Зверніть увагу
Покупці витяжок в основному орієнтуються на гофровані гнучкі повітроводи. Вони коштують дешевше і дуже прості в монтажі. Але треба пам'ятати при цьому, що з кожним згином воздуховода знижується продуктивність приладу (ККД), оскільки кожен з них чинить опір який рухається назустріч повітрю. Також слід вибирати труби з гладкою поверхнею, які підходять по діаметру, розташуванню і формі перетину.
Корисна порада
У режимі рециркуляції витяжка до вентиляційної шахті не підключається. В цьому випадку повітря просто проходить через витяжку на кухні. Даний режим роботи вимагає установки на витяжку різних фільтрів: запахоулавліващіх і жіроулавлівающий. Під час експлуатації витяжки періодично робите заміну даних фільтрів.