Як зробити подовжувач. Як виготовити котушку для подовжувача.

Подовжувач - річ незамінна, як в господарстві, так і в ремонті. Часто виникає необхідність при виконанні якої-небудь роботи підключити болгарку, щоб відрізати що або, або підключити дриль і просвердлити з її допомогою кілька отворів. Якщо до розетки провід не дотягнути, тоді подовжувач і йде в роботу.
Інструкція
1
В магазинах море подовжувачів на колір і смак, починаючи від сотні і закінчуючи 500 рублями і навіть вище. Ціна подовжувача залежить від його довжини, потужності, яку він здатний витримувати, від виробника і від дизайну. Але навіщо йти в магазин електротоварів і витрачати гроші на гарний зовні і зовсім звичайний всередині подовжувач, коли його можна зробити самому. Причому працювати буде нітрохи не гірше. Можна, наприклад, зробити подовжувач з котушки електродної дроту від напівавтомата.
2
Зробіть в котушці отвір для проводу, а на провід натягніть білу полівінілхлоридну трубку, яка виконуватиме роль ізоляції. Продерніте провід потрібної вам довжини, щоб вистачило підключити пару розеток. Прикріпіть розетки на досочку і підключіть до них дроти.
3
Розетки можна взяти будь-які. Хоча я віддаю перевагу старенькі, з керамічними нутрощами. Такі всередині не оплавятся та контакти у них подпружінени. В цьому випадковий контакт з вилкою буде ще більш надійним. Невелику досочку для розеток можна вирізати або випиляти з фанери. З'єднувати яйце з фанерою слід шурупами.
4
Підключіть провід. Тепер його можна і на котушку намотати. А вийде у нас в підсумку компактний 20-метровий подовжувач, здатний передавати потужність до 3 КВт. До речі, провід можна брати ПВ з перетином 2,5 мм.
5
В цілях безпеки бажано використовувати провід ВВГ 2х2,5 мм2 в подвійній ізоляції. Він являє собою мідний гнучкий провід в подвійній полівінілхлоридної оболонці. При змотуванні/розмотуванні дроти подовжувача обов'язково його обесточьте.