Як відправити відеофайл.

Бувають ситуації, коли необхідно передати відео файл, не завантажуючи його на відео-хостинг. Звичайно, можна скористатися конвертером і зменшити розмір файлу, щоб він відповідав параметрам для вкладень в повідомлення електронної пошти. Природно, при цьому постраждає якість відео. Для того щоб відправити відео файл без додаткових перетворень, можна скористатися послугами файлообмінного ресурсу. Одним з таких ресурсів є Sendspace.
Вам знадобиться
  • Браузер
  • Відео файл
Інструкція
1
Відкрийте в браузері сторінку http://www.sendspace.com.
2
Лівою кнопкою миші клацніть по кнопці Browse («Перегляд»). У вікні провідника виберіть відео файл, який збираєтеся відправити. Клацніть по кнопці «Відкрити».
3
В поле To («Кому») вставте адресу електронної пошти одержувача файлу. У полі From можете вставити адресу своєї електронної пошти. Останнє, втім, не обов'язково. Клацніть лівою кнопкою миші по напису Click to add a description («Клацніть, щоб додати опис») і введіть з клавіатури опис файлу. Ця дія теж не є обов'язковим.
4
Клацніть лівою кнопкою миші по кнопці Upload («Завантажити»). Дочекайтеся закінчення завантаження файлу. На адресу електронної пошти, який був вказаний як адреси одержувача прийде лист з посиланням на завантажений вами файл. Якщо ви вказали адресу власної електронної пошти в якості адреси відправника, ви отримаєте на пошту сповіщення про закінчення завантаження файлу з посиланням на цей файл.
Зверніть увагу
У Sendspace є обмеження на розмір файлу, що пересилається без реєстрації та покупки платного аккаунта. Цей ресурс дозволяє завантажувати файли розміром до 300Мб. Якщо ваш відео файл не проходить за параметрами Sendspace, ви можете скористатися аналогічним ресурсом Filedropper. Інтерфейс у нього схожий на інтерфейс Sendspace, а обмеження на розмір файлу складає 5Гб. Цей ресурс доступний за адресою http://www.filedropper.com.Для пересилання великих відео файлів також можна скористатися послугами Яндекс-диска, але цей ресурс потребує реєстрації.
Корисна порада
У випадку якщо ви відправляєте файл користувачеві, який не володіє російською мовою, користуйтеся для пересилки файлів ресурсами з англомовним інтерфейсом. Як показує практика, у англомовних користувачів набагато більше проблем з кириличними інтерфейсами, ніж у російськомовних з англомовними сайтами.
Особливості відправлення пошти в США будуть помітні в ціні послуги, терміни доставки і правилах оформлення супровідних документів. Крім того, посилка або лист буде доставлено тільки в тому випадку, якщо в них немає предметів, заборонених до пересилання у Штатах. Дізнатися про всі перераховані нюансах можна і навіть потрібно заздалегідь, до того, як ви прийдете в поштове відділення.
Інструкція
1
Зберіть предмети або документи, які потрібно відправити. Визначте, в якому вигляді це краще зробити. Тип поштового відправлення залежить від ваги всіх предметів, габаритів вантажу і його крихкості. Про гранично допустимих параметрах посилок, дрібних пакетів, бандеролей і т.д. ви можете прочитати на офіційному сайті Пошти Росії - www.russianpost.ru.
2
Переконайтеся, що ви не збираєтеся відправити у Штати щось, що заборонено до пересилання. Для цього прочитайте список предметів, заборонених до пересилання на території Росії. Потім знайдіть заборони, що відносяться до США . Цю інформацію також можна знайти на сайтах поштових служб або уточнити в поштовому відділенні.
3
Купуйте тару для вашої посилки або листа. Розміри конверта, мішка або коробки повинні трохи перевищувати габарити вантажу. Упакуйте документи і предмети. Переконайтеся, що ніщо у вашій посилці чи не розсиплеться, що не проллється і не забруднить вашу і опинилися поруч коробки. Особливо тендітні предмети упакуйте в папір і поролон, найцінніші елементи можна додатково обернути поліетиленом. Якщо в коробці виявилося занадто багато порожнього простір, заповніть його міцним, але легким наповнювачем - наприклад, пінопластом.
4
Чи не запаковивая, віднесіть ваше відправлення на пошту, з собою захопіть паспорт. Напишіть всі необхідні для пересилки документи. Щоб ваш вантаж пройшов кордон США , потрібно заповнити митну декларацію.
5
Підпишіть коробку або конверт. Адреса одержувача напишіть друкованими латинськими літерами. Спочатку англійською вкажіть прізвище та ім'я адресата, потім назва вулиці і номер будинку, після цього напишіть назву міста, штату, країни. Нижче напишіть « США » або розшифровку цієї абревіатури російськими літерами. У спеціально відведеному полі вкажіть індекс одержувача. Дані відправника можна написати по-російськи, проте назва міста та країни продублюйте англійською.
6
Якщо ви хочете прискорити доставку вантажу і скористатися додатковими послугами, наприклад, доставкою з рук в руки кур'єром, зверніться в будь-яку комерційну поштову компанію. Попередньо переконайтеся, що обрана фірма возить відправлення в потрібний вам населений пункт на території США .