Як округлити кути в фотошопі. вирізати з фото квадрат з округленням фотошоп.

Adobe Photoshop - програма, за допомогою якої можна як творити справжні шедеври, так і виконувати прості нехитрі завдання. До однієї з останніх можна віднести округлення кутів. Втім, будь-який шедевр складається з хитросплетінь чогось маленького і незначного.
Інструкція
1
Відкрийте Adobe Photoshop (при написанні статті використовується русифікована версія CS5) і створіть новий документ: «Файл»> «Створити»> задайте в полях «Ширина» та «Висота», наприклад, 500 і 500> "Ок" .
2
Для початку намалюйте прямокутник, але перед цим переконайтеся, що ви вибрали який-небудь колір, інакше фігура вийде невидимою. Це можна зробити, клацнувши на передню з двох рамок, що знаходяться внизу панелі інструментів, або на вкладці «Зразки», яка за умовчанням знаходиться в правому верхньому куті програми. Натиснувши гарячу клавішу U, виберіть інструмент, що відповідає за створення фігур. Клацніть по його іконці правою кнопкою миші і в списку виберіть «Прямокутник». Наведіть курсор в праву сторону робочої області документа, затисніть мишу і, потягнувши її вправо і вниз (або вгору), створіть рамку. Коли ви відпустите миша, прямокутник буде готовий.
3
Натисніть клавішу M, щоб активувати інструмент «Прямокутна область». Якщо у вас вибралася «Овальна область», переключіться, натиснувши Shift + M. Відріжте за допомогою цього інструменту один з кутів у фігури, яку ви створили в другому кроці інструкції. Постарайтеся, щоб відрізати область була рівним квадратом.
4
Тому натисніть пункт файлового меню «Шари»> «Растріровать»> «Фігуру». Тим самим ви перетворюєте виділений ділянку з векторного в растровий, щоб потім мати можливість застосовувати на ньому фільтри і засоби малювання. У нашому випадку - інструмент «Заливка», який ви будете використовувати в наступних двох кроках інструкції.
5
Виберіть білий колір. Натиснувши клавішу G, активуйте «Заливку». Якщо вибрався сусідній з «Заливкою» інструмент «Градієнт», переключіться, натиснувши Shift + G. Наведіть курсор на відрізану область і натисніть ліву кнопку миші.
6
Активуйте інструмент «Овальний область» і створіть правильне коло. Одна четверта з його сторін повинна скруглять утворилося порожнє місце, тобто центр кола повинен збігатися з внутрішнім кутом вирізаного ділянки. Виберіть колір, аналогічний кольору прямокутника, потім інструмент «Заливка» і зафарбуйте білу область круга. Для закріплення навички потренируйтесь на інших трьох кутах.
Скруглення кутів зображення нерідко застосовується при створенні нескладного оформлення фотографій. Редактор Photoshop дозволяє виконати цю дію декількома способами.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - зображення.
Інструкція
1
Опцією Open меню File завантажте картинку, кути якою потрібно скруглить, в графічний редактор. Якщо файл, з яким ви працюєте, був збережений в формат jpg, розблокуйте єдиний шар, з якого він складається. Для цього два рази клацніть по ньому в палітрі шарів і натисніть на кнопку ОК діалогового вікна. Те ж саме слід зробити, якщо вам потрібно обробити картинку, яка є фоновим шаром в будь-якому багатошаровому файлі.
2
Для створення ефекту заокруглених кутів буде потрібно видалити частину зображення. Якщо ви вважаєте за краще не застосовувати до картинки незворотних змін, зробіть кути прозорими, приховавши їх під маскою. Додати до шару маску можна, застосувавши опцію Reveal All групи Layer Mask меню Layer.
3
Виділіть оброблювану картинку, клацнувши по її піктограмі і затиснувши при цьому клавішу Ctrl. Опцією Smooth групи Modify меню Select відкрийте вікно настройки скругления і вкажіть величину зміни, ввівши її в поле Sample Radius.
4
Клацніть по піктограмі маски шару, включите Paint Bucket і заповніть чорним кольором виділену область маски за допомогою цього інструменту. Натиснувши поєднання Ctrl + I, поміняйте місцями прозорі і непрозорі області маски. Тепер у вікні документа знаходиться зображення з закругленими кутами.
5
Опція Smooth може виявитися недоступною для виділених областей, співпадаючих з розмірами полотна документа. Якщо ви зіткнулися з такою проблемою, увімкніть інструмент Rounded Rectangle Tool в режимі Fill pixels і намалюйте на масці чорний прямокутник з округленими кутами. Розміри фігури будуть відповідати габаритам частини картинки, яка залишиться видимою після инвертирования маски клавішами Ctrl + I.
6
Збережіть зображення з закругленими кутами опцією Save As меню File. Якщо ви збираєтеся застосовувати до картинки додаткове редагування, виберіть формат psd. Збереження в файл png дозволить вам отримати малюнок з прозорою областю на місці прихованих фрагментів. Вибравши формат jpg, ви збережете зображення з білим фоном на місці областей, прибраних під маску.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=RO5aZBUgbLY