Як включити властивості папки.

Пункт меню « Властивості папки» дозволяє користувачеві змінювати зовнішній вигляд і дії папок і робочого столу. На жаль, велика кількість вірусних програм здатні вражати приховані і системні типи файлів. Це може привести до зникнення «Властивостей папки» з відповідного розділу. «Порятунком» комп'ютера стане внесення деяких змін до реєстру Windows XP.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню.
2
Введіть gpedit.msc в рядку пошуку. Це відкриє вікно інструменту управління налаштувань «Групових політик» користувачів, який робить можливим внесення змін до настройки безпеки OS Windows і дозволяє створювати певні обмеження в правах користувачів.
3
Виберіть «Конфігурація користувачів» у вікні, і перейдіть на «Адміністративні шаблони». У випадаючому меню відкрийте «Компоненти Windows» і натисніть на «+» поруч з папкою «Провідник», щоб побачити список можливих команд.
4
Знайдіть значення «Видалити команду« Властивості папки »з меню« Сервіс »у списку в правій частині розділу.
5
Підніміть прапорець на рядку «Не заданий» у вкладці «Пояснення» і підтвердіть вибір натисканням кнопки OK. Це дія повинна привести до відновлення повної функціональності відповідного розділу меню. Альтернативним способом відновлення «Властивостей папки» може служити внесення змін до реєстру операційної системи.
6
Поверніться в меню «Пуск».
7
Надрукуйте regedit в рядку пошуку.
8
Знайдіть блок із значенням [HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionPoliciesExplorer].
9
Виберіть ключ реєстру із значенням NoFolderOptions. Видаліть його. Будьте уважні: внесення некоректних змін до реєстру комп'ютера може привести до необхідності повної переустановки операційної системи Windows!
10
Закрийте редактор системного реєстру і перезавантажте комп'ютер. Відновлення повної функціональності пункту меню «Властивості папки» можливе тільки після закінчення перезавантаження.
Зверніть увагу
Основною причиною зникнення «Властивостей папки» вважається зараження вірусом або навмисні дії системних адміністраторів.
Корисна порада
Пункт меню «Властивості папки» дозволяє відкрити доступ до списків прихованих файлів, вносити зміни в налаштування «Провідника» Windows і задіяти управління Active Desktop.