Як клеїти самоклейку. Як поклееть самоклеещую плівку.

Самоклейка являє собою рулон паперу, яка з одного боку кольорова або фактурна, а з іншого знаходиться клеїться поверхню. Її можна наклеїти на метал, дерево, пластик або скло.
Вам знадобиться
  • самоклеящаяся папір, рулетка, канцелярський ніж, олівець.
Інструкція
1
Вибір самоклейки. Матовий папір підходить для зовнішньої обробки, вона прекрасно приховує недоліки поверхні. На глянцевому плівці будь вада буде виділятися. Для обклеювання дверей та меблів вибирайте папір з фактурою дерева. На ринку пропонуються різні варіанти.
2
Виміряйте рулеткою предмет, який належить обклеїти. Розкачайте рулон паперу по підлозі або іншої рівної поверхні. Відзначте потрібні розміри. Так як плівку клеять внахлест, зробіть припуск в 2-3 см. Проведіть олівцем лінію і зігніть. Розріжте канцелярським ножем рівно по згину. Нарізку полегшує намальована сантиметрова шкала на звороті паперу. Якщо папір має малюнок, різати стоїть по лицьовій стороні. А плівку "під плитку" розріжте по швах.
3
Якщо поверхня забарвлена, спочатку потрібно видалити старе покриття. Завжди клейте папір на вологу поверхню. В такому випадку вона буде краще лягати, практично без нерівностей. Не поспішайте знімати захисну плівку одразу з усього шматка - вона може просто злипнутися. Починайте зверху. Поступово опускайтеся вниз, при цьому здирайте плівку. Розгладьте наклеєний фрагмент м'якою ганчіркою або спеціальним гумовим шпателем. Уважно розгляньте на наявність міхурів і зморшок. Якщо все-таки не вийшло ідеально поклеїти, не турбуйтеся. Видалити накопичився повітря під папером можна простою голкою. Просто проколіть міхур і розгладьте руками. Якщо вам потрібно обклеїти бетонну поверхню, кращим підставою служитиме штукатурка. При необхідності закладати щілини вибирайте сухі суміші. Готова до вживання штукатурка в цьому випадку виявиться марними. До їх складу входить силікон, на якому самоклейка не триматиметься. А якщо стіни не потребують додаткових оздоблювальних роботах, віддайте перевагу масляній фарбі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Qp47WpMR2_Y
Зверніть увагу
Якщо самоклейка швидко прилипає до поверхні, присипте її пудрою і тальком.
Самоклейка є ідеальним матеріалом, призначеним для прикраси поверхонь. Вона може додати їм новий вид без проведення відновлювальних процедур. Зустрічаються самоклейки різних текстур і товщини.
Інструкція
1
Даний матеріал слід клеїти без стиків, тільки внахлест. Досить часто самоклейку використовують для додання нового виду дверному полотну. Для цього спочатку слід зняти його і покласти на підлогу. Розгорніть на ньому самоклейку . Все викрійки робіть з незнятим захисним шаром. Вирізаний шматок обов'язково повинен мати запас в 30 мм в усі сторони. Справа в тому, що в процес обклеювання ви можете випадково перекосити викрійку. В даному випадку потрібно буде тільки відрізати зайві шматки.
2
Розкладіть викрійку на двері і упріться на неї кілками. Потім відверніть край викрійки на себе і зніміть захисну плівку. Завертайте її вниз. Приклейте «початок» самоклейки. Обов'язково розтягніть її на куточки. Після цього ганчірочкою пропрасуйте початок. Намагайтеся клеїти рівно. Поступово витягайте захисну плівку і відразу пригладжуйте матеріал.
3
Загорніть самоклейку на торці дверного полотна. Починайте робити це від одного краю. На кутах подрежьте її. Це необхідно для зменшення числа шарів нахлеста. Якщо нахлест вийшов ширше товщини полотна, то обов'язково його подрежьте. Вкрай не рекомендується загинати його на зворотну сторону дверей. Переверніть двері і оклейте другу сторону. Торці двері оклейте однією смужкою.
4
Якщо для роботи була обрана двері, яка перебувала в задовільному стані, то даної процедури буде достатньо. Вона вийде красивою і рівно обклеєній. Якщо відбулося утворення міхурів на поверхні, то проколіть їх тонкою голкою і притисніть до основи. Повітря повинен вийти. Найчастіше бульбашки з'являються при поспіху в обклеювання. Якщо ж ви будете клеїти матеріал з одного краю, розгладжуючи ганчіркою і зганяючи повітря в неоклеенную сторону, то бульбашок буде мало. Щоб самоклейка щільно притискалася, на неї укладете м'яку тканину і пропрасуйте праскою.