Як дізнатися вік людини. вік людини Як визначити.

Часто хочеться дізнатися вік людини, з яким ви спілкуєтеся в реальній або у віртуальному житті. Причини можуть бути різними, хоча б просто через інтерес. А як можна дізнатися, скільки років вашому опоненту, хоча б приблизно?
Вам знадобиться
  • комп'ютер, доступ в інтернет, калькулятор для спрощення розрахунків.
Інструкція
1
Запитайте у вашого друга, скільки йому років. Звичайно, якщо людина не захоче, він може і не говорити вам свій вік, може навіть відповісти в досить грубій формі. Крім того, ваш друг може сказати неправду.
2
Подивіться паспорт цікавить вас людини. Побачивши дату народження, можна легко обчислити вік. З поточного року віднімається рік народження, при цьому якщо дня народження в даному році ще не було, віднімається ще один рік. Візьміть до уваги, що паспорт вам можуть і не показати в зв'язку з тим, що останнім часом випадками шахрайства.
3
Скористайтеся соціальними мережами. Знайдіть цікавить людини там і на його сторінці ви можете знайти дату народження. Однак не всі користувачі вказують правильний рік народження, а багато хто й зовсім його приховують.
4
Перегляньте повідомлення, адресовані даному користувачеві, опубліковані у відкритому доступі, наприклад, на стіні. Ви зможете побачити поздоровлення, наприклад, з двадцятип'ятиріччям. Тоді треба лише подивитися дату появи написи і додати минув з того моменту час. Тобто якщо повідомлення «з двадцятип'ятиріччям» відправлено 4 лютого 2010 року, то 4 лютого 2011 людині виповниться вже 26 років.
5
Задайте навідні запитання. Наприклад, «в якому році ви закінчили школу?». Як правило, людина закінчує школу в 17 років. Відповідно, за наявними даними можна обчислити, скільки років вашому другу зараз.
6
Дізнайтеся знак зодіаку вашого друга. Мається на увазі китайський гороскоп. Таким чином, якщо людина скаже вам, що він народився в рік бика, потрібно просто подивитися, коли він був. Це 2009 рік, 1997, 1985, 1973 і так далі. Вам залишиться лише визначити, до якого віку більше підходить ваш знайомий.
7
Запитайте у спільних знайомих. Можливо, ваші друзі ближче знайомі з цікавлять вас людиною - тоді вони зможуть розкрити таємницю його віку.