Як закінчити в'язати шарф спицями. зробити кисті на шарф.

Шарф, пов'язаний своїми руками, може бути предметом гордості його автора. Щоб цей шарф вийшов красивим і акуратним, треба як слід закріпити петлі останнього ряду. Це зовсім не складно, зате потім ви зможете заслужено пишатися своєю роботою.
Вам знадобиться
  • Нитки
  • Спиці
  • Майже пов'язаний шарф
Інструкція
1
Просмикніть праву спицю крізь дві перші петлі на лівій спиці. Підчепите і протягнете правою спицею через них робочу нитку.
2
Зніміть вийшла петлю з правого спиці і надіньте на ліву. Знову просмикніть праву спицю через дві перші петлі на лівій спиці, підчепити і протягнете через них правою спицею робочу нитку. Якщо в останньому ряду є виворітні і лицьові петлі, можете провязивать їх як виворітні і лицьові, а можете закінчити весь останній ряд тільки виворітними або тільки лицьовими петлями. В'яжіть таким чином до тих пір, поки у вас не залишиться одна остання петля.
3
Обріжте робочу нитку сантиметрах за десять від петлі. Просмикніть кінець робочої нитки в петлю і затягніть вузол. Готово, останній ряд закріплений. Хвостик робочої нитки можна заховати, протягнувши крізь петлі останнього ряду за допомогою в'язального гачка.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=B1MqZLlSCno
Зверніть увагу
Закінчуючи останній ряд, тримайте робочу нитку вільно і не затягуйте петлі, інакше рівне полотно зморщиться близько останнього ряду. Це частково можна виправити за допомогою відпарювання, але, все-таки, не дуже естетично.
Корисна порада
Можете спробувати провязивать разом тільки дві перші петлі в кожному ряду. Тоді шарф буде закінчуватися широким краєм, а куточком, до якого можна буде приробити помпон або кісточку.Конец шарфа можна обробити бахромою. Її можна зробити з тих же ниток, що пішли на шарф або з ниток будь-якого іншого відповідного кольору. Для того щоб зробити бахрому, відріжте шматок нитки розміром в чотири довжини передбачуваної бахроми і складіть його навпіл. В'язальним гачком підчепите його за середину і протягнете крізь пов'язане полотно близько до краю так, щоб утворилася петля з ниток. Кінці ниток просмикніть в цю петлю і затягніть вузол. Обробіть таким чином весь кінець шарфа. Якщо знадобиться, краю бахроми можна буде підрівняти ножицями. Досить несподівано, але цікаво виглядає поєднання ручної в'язки і тканини. Можете обшити кінець шарфа будь, відповідної за стилем тканиною або штучним хутром. Бажано, щоб матеріал, який піде на обробку краю шарфа, поєднувався з якими-небудь деталями вашого гардеробу.
Справжні модниці давно відмовилися від покупок типових речей, адже набагато краще хизуватися в наряді, якого точно більше ні в кого немає. Ті, хто захоплювався рукоділлям, шиють і в'яжуть самостійно, ті ж, хто від цього мистецтва далекий, змушений замовляти речі у професіоналів. Найбільш популярно зараз в'язання. Весняний вид в'язаній речі багато в чому залежить від того, як і наскільки акуратно закінчені ряди вироби. Для того, щоб річ була якісною, закінчувати в'язання потрібно за правилами.
Інструкція
1
Закриття петель на спіцах.Петлі закриваються по малюнку. Якщо ви закінчуєте в'язання на виворітного стороні вироби, вив'язувати виворітні петлі, якщо на лицьовій - то лицьові.
2
Пров'яжіть першу кромочную петлю як зазвичай, по рісунку.Провяжіте другу петлю по малюнку, потім протягніть другу петлю через першу, на спиці залишилася одна петля.
3
Пров'яжіть наступну петлю по малюнку і протягніть її через предидущую.Вяжіте так доти, поки на спиці не залишиться всього одна петля.Оставшуюся петлю пров'яжіть, витягніть нитку, закріпіть її.
4
У вас вийшла симпатична косичка по низу вироби. Увага! Не затягуйте петлі занадто сильно, щоб уникнути не еластична тугого краю.
5
Закриття петель крючком.Возьміте гачок тієї ж товщини, що і спиці. Введіть його в першу петлю і підчепите нитка.
6
Витягніть вийшла петельку, а петлю зі спиці спустіть. Зробіть теж саме з усіма іншими петлями. Останню петлю витягніть і закріпіть. Край, в цьому випадку, виходить досить еластичний. Щоб він був тугіше, необхідно взяти гачок меншої товщини, ніж спиці.
7
Закриття петель голкою, «кеттельним швом» .Возьміте голку з великим вушком. Відміряйте три довжини готового краю у нитки, яка залишилася після останньої петлі на спиці. Відріжте нитку, протягніть її у вушко голки.
8
Введіть голку в першу петлю з лицьового боку, петлю зі спиці спустіть. Потім виведіть голку з третьої петлі з вивороту, а потім знову введіть з лицьового боку - в другу петлю, а виведіть - з четвертої.
9
Продовжуйте так до кінця ряду. Кожну прошиту петлю спускайте зі спиці. Такий край виходить дуже еластичним. Його ще називають трикотажним швом. А по суті, він є швом «назад голку», тільки у виконанні шерстю.