Як прилаштувати будинок до старого будинку. прилаштувати до старого будинку фото.

Найпростіший спосіб збільшити площу приватного домоволодіння - звести прибудову до дому. Однак перед тим як почати закуповувати будівельні матеріали, слід визначитися з метою її будівництва. Адже одна справа - господарська будівля або гараж і зовсім інша справа - житлове приміщення.
Інструкція
1
Веранда - один з найпростіших варіантів прибудови. Оскільки вона є продовженням будинку, вона повинна відповідати його стилю. Так, наприклад, якщо ви живете в дерев'яному зрубі, то і веранду робіть з такого ж матеріалу.
2
Важливою умовою, яке ви повинні дотримуватися - веранда не повинна відходити від стін будинку. Тому бажано, щоб ви зробили для неї точно такий же фундамент, як і у самого будинку. Якщо фундамент зроблений надійно, відпадає необхідність додатково прикріплювати до будинку саму веранду та її дах.
3
Якщо ви вирішили зробити з веранди повноцінну житлову кімнату, вона повинна бути повністю ідентична в плані будівельних матеріалів і фундаменту основного будинку і тому вам доведеться все гарненько розрахувати.
4
Невід'ємною частиною багатьох приватних будинків і садиб є гараж. Популярним рішенням щодо розміщення гаража може стати його прибудова до будинку. Великою перевагою подібного варіанту є загальна стіна з будинком, що дозволяє значно заощадити будівельні матеріали.
5
Обов'язково потрібно фундамент. Якщо ви запланували зводити стіни гаража з цегли, оптимальна їх товщина - в півцеглини. Дах зазвичай роблять односхилий, але з метою створення простору для додаткових полиць і місця для зберігання великих предметів можете зробити двосхилий дах. Внутрішня площа гаража не повинна бути менше 4,0х7,0 метрів.
6
До облаштування оглядової ями слід поставитися обережно. Якщо грунтові води підходять близько до поверхні, є небезпека її періодичного затоплення. У цьому випадку придбайте собі зручний підйомник, розрахований на ваш автомобіль. Ну а якщо такої проблеми немає, вам слід запам'ятати розміри оглядової ями - 2,0х0,75х1,5 метра. У деяких випадках її використовують в якості входу в підвал або льох. А перед воротами гаража ви можете обладнати майданчик для миття автомашини.