Як зробити ліжко-подіум. подіум для матраца.

Якщо ви вирішили обладнати спальню кроватью- подіумом, то найрозумнішим рішенням буде виготовити її власними руками. Жодна салонна ліжко так не підійде до всіх особливостей домашньої архітектури, як створена за індивідуальним кресленням.
Вам знадобиться
  • шість меблевих опор приблизно 100-150 мм заввишки;
  • ЛДСП (ширина 32 мм);
  • лобзик для дерева;
  • дриль;
  • саморізи.
Інструкція
1
Відмінний варіант - зробити ліжко-подіум зі старої і вже обридлої кроваті.Технологія виготовлення наступна: Розберіть каркас вашої старої ліжка, знявши спинку або ніжки (залежно від моделі), видаліть всі металеві кріпильні скоби.
2
Визначтеся з бажаною висотою ліжка-подіуму. Як правило, вона варіюється від 15 до 50 см.
3
Зберіть заново каркас ліжка, накрийте його листами фанери і закріпіть їх саморізами. Фанеру обшийте м'яким ковроліном.
4
При необхідності в каркас можна вмонтувати ящики для білизни. Результатом стане вельми функціональний симбіоз ліжка і комода, що вельми зручно і практично.
5
На каркас покладіть матрац.
6
Декоруйте ліжко текстилем. Невід'ємний елемент ліжка-подіуму - безліч подушок, які привносять східні нотки і створюють атмосферу затишку і спокою.
7
Зробити ліжко-подіум можна і з нуля, купивши в магазині складові елементи. В цьому випадку процес виготовлення буде наступним: Купіть матрац хорошої якості і шість меблевих опор приблизно 100-150 мм заввишки.
8
Виріжте з ЛДСП (ширина 32 мм) прямокутник. Розміри аркуша розрахуйте, відштовхуючись від розмірів купленого матраца, додавши 200 мм до його довжини і 100 мм до ширини. В результаті утворюються виступи по краях матраца.
9
До аркуша ЛДСП прикрутите опори. Центральні опори віднесіть на 200-300 мм від краю аркуша.
10
Накрийте конструкцію матрацом, закріпивши його на аркуші ЛДСП.Продумайте декоративне покриття ліжка. Можна виконати його в східному стилі - все-таки саме зі Сходу до нас і прийшла ідея ліжка-подіуму.