Як відмовити кандидату.

Якщо кандидат не пройшов співбесіду, це не означає, що він поганий фахівець. Просто вашої компанії потрібен співробітник, що володіє іншими знаннями і навичками. Умінням чемно відмовити невідповідному здобувачеві повинен володіти кожен менеджер відділу кадрів.
Інструкція
1
Якщо вже під час співбесіди стало ясно, що претендент не підходить на вільну вакансію, повідомте йому про це. Не варто говорити "ми вам зателефонуємо" або "рішення буде прийнято пізніше". Скажіть прямо, що людина не підходить на цю посаду. Поясніть, що він не володіє необхідними знаннями, наприклад, комп'ютерних програм або технологій виробництва. Порадьте йому спробувати свої сили в суміжній спеціальності.
2
Якщо ваша компанія шукає співробітників за допомогою кадрових агентств, якнайкраще опишіть людини, яку ви бачите на вільної посади. Повідомте менеджеру про рівень освіти, досвід роботи, знання іноземних мов, наявність водійських прав. Таким чином вдасться уникнути інтерв'ю з абсолютно не підходять на вакансію здобувачами. І, відповідно, не доведеться відмовляти не пройшли співбесіду.
3
В ситуації, коли кілька кандидатів підходять за всіма параметрами, потрібно провести повторну співбесіду. Організуйте спільне інтерв'ю з усіма претендентами. Попросіть виконати завдання за фахом. Хто краще і швидше справиться, одержить посаду. Решті після зустрічі поясніть, що вони не підходять вам, бо інший кандидат був успішніше. Не бійтеся негативної реакції. Ваша компанія має право надати вакантне місце самому першосортну співробітнику.
4
Іноді доводиться проводити співбесіду з великою кількістю претендентів - п'ятдесят і більше осіб одночасно. Зазвичай таке буває на кастингах або при прийомі на роботу продавців в мережу гіпермаркетів. В цьому випадку після розмови з усіма претендентами попросіть залишитися тих, хто підходить. Просто перерахуйте прізвища випробуваних. Всім іншим висловіть подяку за витрачений час і побажайте успіху в подальших пошуках.