Як намалювати літачок.

Намалювати літак не так складно, як здається, навіть якщо ви вибрали в якості моделі великий пасажирський Боїнг. Якщо розглядати корпус літака як набір окремих геометричних фігур, ви легко зможете поєднати ці фігури, об'єднуючи їх в один загальний силует. Натренувавшись, ви намалюєте простий пасажирський літак за один вечір.
Інструкція
1
Основну частину корпуса літака намалюйте у вигляді витягнутого овалу. З одного боку залиште овал широким, а з іншого зробіть його загостреним. Намалюйте пряму лінію, намічаючи ракурс і широту розмаху крил літака, після чого намалюйте ще одну тонку допоміжну лінію, намічаючи сопла турбін.
2
Останньою допоміжної лінією намітьте контур переднього ребра хвоста літака. Тепер починайте деталізувати крила літака, зображуючи їх у вигляді трикутників. Доопрацювати форму крил, а потім прорисуйте циліндричну форму турбін в задній частині корпусу літака.
3
На передній частині корпуса літака намалюйте вікна, на бічних сторонах корпусу намалюйте ілюмінатори, а потім додайте їм обсяг, намічаючи світлові відблиски на стеклах ілюмінаторів. Побудуйте обриси вертикальних ліній хвоста літака.
4
Однією загальною лінією окресліть висоту ілюмінаторів та їх межі зверху і знизу. Позначте місця з'єднання крил літака і його бортів, а потім деталізуйте зовнішню поверхню хвоста. Передні вікна для огляду з боку пілотів заштрихуйте, намітьте тіньові області, а потім зробіть тіньову штрихування всередині турбін, надаючи їм обсяг.
5
Нижню частину корпусу також заштрихуйте, а потім зробіть потовщення на корпусі і додайте об'ємні елементи на ближніх сторонах крил. Підкресліть штрихуванням передні грані верхньої і вертикальної сторін хвоста літака. Зітріть зайві допоміжні лінії і підчистити малюнок.
6
Розфарбуйте малюнок. Виберіть основний колір для літака, а так же допоміжні відтінки, що підкреслюють окремі елементи, такі як ілюмінатор, турбіна і т.д. При бажанні ви так само можете зробити напис на корпусі літака, що вказує на його приналежність до якої-небудь компанії. Додайте сонечко і хмари, розфарбуйте їх у відповідні кольори. Малюнок готовий!