Як привітати фірму з ювілеєм. Як привітати фірму з днем ??народження оригінально.

поважає себе та інших фірма, підтримує дружні зв'язки не тільки зі своїми компаньйонами, але і з підприємствами-посередниками і конкуруючими компаніями. Хорошим тоном у відносинах між організаціями вважається обмін привітаннями на знаменні дати і загальновизнані свята. Одним із значущих серед безлічі свят для кожної компанії є власний ювілей фірми.
Вам знадобиться
  • пам'ятний адрес
  • листівка
  • факс
  • електронну скриньку
  • подарунок
  • грошові кошти
  • квіти
Інструкція
1
Пам'ятаєте, як і будь-який ювіляр, компанія в цей день сподівається отримати привітання на свою адресу від фірм-партнерів та інших установ. Яким чином буде піднесено привітання: жартівливо, офіційно або формально, залежить від того, якою мірою близькі між собою фірми і на які заходи на честь цього дня запрошена стороння організація.
2
Першим і основним, приймаючим ювілейні дифірамби, є директор фірми. Зателефонуйте з ранку секретарю або безпосередньо директору, скажіть теплі слова, підійміть настрій доречним чотиривіршем. Зробіть ранкове привітання директору фірми більш оригінально. У першій половині дня надішліть святкового кур'єра в приймальню офісу компанії-ювіляра з квітковою кошиком або красиво-упакованим подарунком (одне іншому не завадить). Територіальна віддаленість в століття електроніки - не перешкода. Надішліть факсом продумане привітання, заготовлене від душі, або кольорову листівку, вкладену в електронний лист.
3
Напередодні свята, оформіть пам'ятний адрес для всього колективу ювілярів, в особі керівника, від імені співробітників вітаю компанію від особи, яка займає керівну посаду. Зазвичай, на м'якій обкладинці скоринки адреси прописуються золотим тисненням букви і цифри ювілейної дати. У вкладиші на розвороті, праворуч, опишіть коротко напрямок і досягнення фірми, додайте вітальні слова та побажання. Зліва прикрасьте лист гарним фоном або картинкою, що підходить до діяльності фірми.
4
Привітання з ювілеєм на святі-презентації фірми орієнтуйте на зміцнення партнерських відносин. Скажіть коротку, але змістовну вітальну промову, підкресліть всі достоїнства і позитивні сторони святкуючої компанії. Закінчивши виступ, вручите пам'ятний адрес і букет. У доважок не забороняється подарувати стильний подарунок.
5
Старий довірчий альянс між організаціями дозволяє розширити рамки поздоровлень і подарунків. Замовте веселих клоунів, які зустрічатимуть і вітати персонал, біля дверей контори чи підприємства. Беручи участь у корпоративному святкуванні ювілею в якості гостя, піднесіть дорогою, що стоїть подарунок фірмі-союзнику. Якщо запрошених представників декілька, потрудіться заздалегідь підготувати жартівливий номер або виступите спонтанно. Через брак талантів, для привітання, запросіть артистів з боку. Вечірній салют, замовлений вашою компанією на честь ювілярів, викличе фурор і стане гідним висновком довгоочікуваного ювілейного дня для всіх співробітників. Вітання, піднесене з душею і щиро, буде прийнято з великою вдячністю.
Зверніть увагу
Щоб не потрапити в незручне становище і не образити ненароком фірму-ювіляра і керівників, заздалегідь перевірте чи уточніть правильність вимови і написання компанії та керівних осіб.
Корисна порада
Завчасно, запросите у секретаря-референта коротку «біографію» фірми і розпорядок урочистого дня.