Як вивести пляму від бензину.

Пляма від бензину - проблема, знайома більшості автолюбителів. Найчастіше з'являється воно за звичайним недогляд. Вивести пляму від бензину на кузові автомобіля не завжди просто, але все ж існує маса способів це зробити.
Інструкція
1
Кращий спосіб позбутися від плям бензину - не допускати патьоків. Якщо бензин випадково потрапив на корпус автомобіля, слід негайно витерти його. Для цього візьміть м'яку чисту ганчірку, змочіть в мильному розчині і ретельно протріть поверхню. Потім добре просушіть за допомогою чистої тряпочкі.Подтекі можна видаляти спеціальними серветками з мікрофібри. Це унікальна тканина, здатна вбирати в десять разів більше вологи, ніж будь-яка інша. Крім того, вона не залишає розлучень. Продаються такі серветки практично у всіх автомагазинах.
2
Скористайтеся технічним аерозолем «WD40», «HI-GEAR 5625» або яким-небудь іншим очищувачем. Придбати їх можна в автомагазинах за досить невисокою ціною.
3
Візьміть балончик з аерозолем і збризніть пляма. Добре розтирайте його чистою м'якою ганчіркою, по необхідності додайте трохи очищувача. Поступово пляма буде сходити і незабаром зникне остаточно.
4
Вивести пляму від бензину допоможе хімічний препарат - поліроль. На сьогоднішній день це один з кращих засобів. Його слід нанести на поверхню з плямою і дуже добре розтерти. Поліроль не тільки допоможе впоратися з трудновиводімиє плямами, але й надалі запобіжить їх появленіе.Секрет поліролі криється в її властивостях. Вона поступово проникає в лакофарбове покриття металевого кузова автомобіля і заповнює всі порожні пори. Надалі будь-який бруд стікає по слизькій поверхні, не завдаючи їй ніякої шкоди.
5
У тому випадку, якщо лакофарбове покриття роз'їло в результаті попадання бензину, доведеться його відновлювати.
Корисна порада
Часто доводиться докласти чимало зусиль, щоб вивести пляму від бензину. Але найкраще уникати його виникнення. Для цього регулярно стежите за чистотою, прибирайте патьоки з кузова автомобіля і обробляйте його поверхню спеціальними засобами.