Як почистити пульт.

З часом в пульті накопичуються пил, мікрочастинки жиру і поту з пальців. В результаті деякі кнопки спочатку погано натискаються, а пізніше і зовсім перестають працювати. Для того щоб повернути пульту первісний вигляд і відновити функції, його необхідно почистити.
Вам знадобиться
  • - вологі серветки;
  • - ганчірка з мікрофібри;
  • - горілка, розчин спирту або рідина для миття скла;
  • - м'яка зубна щітка;
  • - мило;
  • - пральний порошок.
Інструкція
1
Перед очищенням пульта витягніть з нього батарейки або акумулятори, для того, щоб випадково не включити його.
2
Якщо ваш пульт забруднений тільки зовні, то скористайтеся звичайними вологими серветками або вологою ганчіркою з мікрофібри.
3
Якщо цього виявилося недостатньо, тому що бруд скупчилася навколо кнопок і її неможливо видалити звичайною серветкою, скористайтеся ватяними паличками. Змочіть їх горілкою, спиртом або рідиною для миття скла. Добре відіжміть паличку і протріть корпус пульта між кнопками.
4
Сильно забруднене пульт можна почистити, тільки розібравши його. Огляньте пульт з усіх боків, викрутити всі гвинтики. Візьміть плоску викрутку і вставте її в борозну між верхньою і нижньою частинами корпусу пульта. Акуратно натисніть на викрутку і розчепити засувку, що сполучає половини корпусу. Огляньте засувку для того, щоб зрозуміти в якому напрямку вам слід натискати на викрутку, щоб розчепити інші кріплення.
5
Після розбору пульта перед вами має лежати 4 предмета: 2 половини корпусу, гумові кнопки і плата. Корпус мийте в теплому мильному розчині за допомогою м'якої зубної щітки. Для того щоб відчистити гумові кнопки, змішайте будь-який пральний порошок з невеликою кількістю води до отримання кашки. Нанесіть цю кашку за допомогою зубної щітки на гуму і залиште на годину-дві. Рідкі миючі засоби не підходять для цієї мети, тому вони змивають лише поверхневий шар жиру, а пральний порошок «витягує» весь жир з гуми. Ретельно промийте кнопки від залишків порошку і висушіть рушником або феном.
6
Плату очищайте мікрофіброю, змоченою горілкою або спиртом. Не застосовуйте силу при відтирання плати, ви можете пошкодити графітове напилення.
7
Переконайтеся, що всі частини пульта висохли. Покладіть перед собою нижню частину корпусу, на неї плату, потім кнопки. Візьміть верхню частину корпусу, притисніть її до нижньої і замкніть кріплення пульта.
Зверніть увагу
Перед тим, як розібрати пульт, переконайтеся в тому, що пристрій, до якого він додається, не перебуває на гарантії. Після розтину пульта гарантія перестає поширюватися і на пульт і на сам пристрій.