Як відмити мікрохвильовку.

Після частого розігрівання їжі в мікрохвильовій печі може з'явитися наліт. Пов'язано це з тим, що при нагріванні їжі з тарілки можуть вилітати невеликі шматочки або навіть краплі жиру, які і осідають на стінках і стелі печі, залишаючи цей самий наліт. Як від цих плям швидше позбутися і відмити мікрохвильовку ви дізнаєтеся при подальшому читанні.
Інструкція
1
Найпростіше починати з дверцят мікрохвильової печі. Так ми і поступимо. Ми можемо протерти її часточкою лимона, а потім злегка вологою ганчірочкою. А можна відразу розвести лимонний сік у воді і протирати дверцята цим складом. Практика показує, що так бруд з самою дверцята і зі скла відстає превосходно.
2
Перед промиванням корпусу мікрохвильовки наллємо в тарілку звичайної води, помістимо туди кілька лимонних часточок (можна віджатих) і поставимо її в піч. Включаємо мікрохвильовку на 3-4 хвилини на невелику потужність. Щоб краще відмити сильно забруднену мікрохвильову піч, повторюємо вищеописану процедуру двічі.
3
Далі протираємо мікрохвильовку зсередини за допомогою звичайної ганчірочки. Це повинно видалити більшість плям, навіть посаджених півроку тому.
4
Зсередини в сильно забрудненій печі після даної операції плями, швидше за все, залишаться. Тут вже доведеться застосувати спеціальний засіб для миття мікрохвильових печей. Але ні в якому разі не можна користуватися іншими миючими засобами. У них дещо інший склад, який може нашкодити ніжному покриттю мікрохвильовій печі.
5
Після цієї плями жиру відчистити остаточно. Але маленькі частинки їжі, що пристали до стінок і стелі можуть залишитися. Ці частинки видаляємо, прикладаючи до них на хвилину мокру ганчірочку, а потім протираючи їх м'якою тканиною.
6
Слід уникати скобления поверхні ножем або протирання її жорсткими тканинами. Це може привести до виникнення подряпин на поверхні печі, і вона може вийти з ладу набагато швидше.
7
Для очищення поверхні на стелі під спіралевидним елементом використовуємо м'яку зубну щітку. Сам елемент не слід мити.
Корисна порада
Візьміть надалі за правило накривати тарілку з їжею кришкою, харчовою плівкою або хоча б іншою тарілкою. І користуйтеся краще спеціальним посудом, призначеної виключно для мікрохвильових печей.