Як переробити usb модем.

Якщо ви вирішили посилити прийом сигналу модемом шляхом підключення до нього додаткової антени, то у вас вже, судячи з усього, до модему припаяний хвіст-перехідник, жили якого, як правило, можуть розхитуватися і обламуватися. Виходом тут стане переробка USB-модема з прикріпленням його до додаткового корпусу.
Інструкція
1
Розберіть корпус. Для цього розкрутіть маленькі саморізи, розташовані по торцях корпусу модему, після чого зніміть пластмасові заглушки на центральній алюмінієвої частини корпусу і видаліть плату з USB-роз'ємом. Ця плата знаходиться проміж двох частин великий заглушки. А для того щоб розібрати заглушку, викрутити маленький саморіз, який вкручений в поглибленні на торці заглушки.
2
Приміряйте модем і USB-подовжувач. Після того, як ви видалите плату, в заглушці звільняться два отвори, один з яких йде під світлодіод, а другий служить для кріплення USB-дроти. Оскільки діаметр отвору під світлодіод трохи менше діаметра дроти нашого USB-подовжувача, провід превосходно зафіксується в ньому і не буде пережимає. Підключіть USB-подовжувач до модему і зберіть разом з ним розкриту на половинки заглушку.
3
Укоротите "хвіст-перехідник" модему таким чином, щоб роз'єм хвоста визирав за межі маленької заглушки. Після того, як ви укоротите хвостик, розмітьте місце для отвору на роз'ємі хвоста на заглушці і просвердлите цей отвір. Коли будете свердлити, збільшуйте діаметр свердла поступово: спочатку 4 мм, після - 5, 8 і 9 мм.
4
Діаметр роз'єму хвоста більше 9 мм, і для того щоб роз'єм не бовтався вільно, просвердлите отвір свердлом 10 мм і після зафіксуйте його гайкою. Є ще й інший варіант: обробіть отвір після свердла 9 мм надфилем, візьміть подібний роз'єм і в пластиці їм наріжте різьбу, прогнавши при цьому роз'єм туди і назад кілька разів. Другий варіант буде желательней, так як гайка візьме на себе частину довжини роз'єму.
5
Закрутіть на свої місця всі кріпильні саморізи.
Корисна порада
Наклейте на одну зі сторін вашого модему невеликий шматочок двостороннього скотчу та зафіксуйте модем на широкій стороні корпусу HDD.