Як відкрити srt субтитри. Як підключити субтитри до фільму.

Дивитися субтитри можуть не тільки люди з порушеннями слуху, але і багато любителів-кіномани, для яких важливо дивитися фільми в вихідній якості з оригінальним звуком. Також за допомогою субтитрів можна підкріпити вміння розуміти іноземну мову.
Інструкція
1
Переконайтеся, що в каталозі з вашим відео-файлом є файл з таким же, як і у відео з назвою, але з розширенням субтитрів * .srt (в більшості випадків для зручності це робиться саме так).
2
Якщо ви користуєтеся плеєром Light Alloy, запустіть програму і відкрийте в ньому відео-файл, що має файл субтитрів, який ви і відкриєте. Для цього клікніть правою кнопкою миші в будь-якому порожньому місці на панелі, де розташовані кнопки управління відтворенням і лічильник часу. В контекстному меню виберіть команду «Відкрити файл» (або просто натисніть клавішу F3), далі вкажіть шлях до файлу та натисніть «Відкрити».
3
Відео запущено, тепер для того щоб відкрити файл субтитрів до нього, знову натисніть правою кнопкою миші на порожньому місці панелі управління відтворенням і наведіть курсор миші на пункт «Субтитри», після чого виберіть пункт «Завантажити» (або під час відтворення відео натисніть клавіші Alt + S). Далі вкажіть програмі через функцію огляду місцезнаходження srt-файли.
4
Якщо ви користуєтеся плеєром The KMPlayer, під час відтворення відео натисніть правою кнопкою миші в будь-якій області екрану і в меню наведіть на пункт «Субтитри», після чого в списку, що розкрився команд натисніть на пункті «Відкрити субтитри». Далі через функцію огляду знайдіть файл субтитрів та натисніть на кнопку «Відкрити».
5
Якщо ви користуєтеся плеєром VLC, під час відтворення відео-файлу увійдіть в меню «Відео», розташованому на панелі управління програми, в якому наведіть на пункт «subtitle Track ...», після чого виберіть команду «Load File ...» . Далі аналогічним чином шляхом огляду файлів на комп'ютері вкажіть програвача місце, де знаходиться потрібний srt-файл, після чого виділіть його і натисніть на кнопку «Load».
Дивитися субтитри необхідно не тільки людям з можливими порушеннями слуху, а й багатьом любителям-кіноманам, яким важливо бачити фільми в хорошій якості і з оригінальною звуковою доріжкою. Також за допомогою субтитрів можна підтягнути свої навички розуміти іноземну мову, що особливо важливо тим, хто вивчає іншу мову. Крім того, за допомогою субтитрів можуть коментуватися якісь моменти в фільмі і пояснюватися складні для розуміння терміни.
Інструкція
1
Існує два основних види субтитрів, що відрізняються за формою зберігання: • Вбудовані субтитри , які показуються одночасно з основною відео-доріжкою, так як накладені безпосередньо на неї, і не можуть бути відключені. • Зовнішні субтитри , які зберігаються в окремому файлі з розширеннями SRT, SUB, TXT, і можуть бути включені, так і вимкнені за бажанням користувача. Щоб визначити наявність субтитрів, пошукайте в одній папці з фільмом файл з такою ж назвою, але з іншими, зазначеними вище розширеннями. Якщо такий файл є, ви зможете вказати його як джерело субтитрів у вашому плеєрі.
2
У багатьох плеєрах принципи включення субтитрів однакові і здійснюються через відповідні команди меню. Наприклад, для того щоб дивитися субтитри в плеєрі The KMPlayer, вам знадобиться підключити зовнішній файл з субтитрами під час відтворення фільму. Для цього натисніть правою кнопкою миші в будь-якому місці екрану і в меню виберіть пункт «Субтитри». В розкрився переліку команд виберіть «Відкрити субтитри » і за допомогою Провідника Windows вкажіть місце розташування файлу з субтитрами до фільму. Якщо субтитри не з'явились, в тому ж меню виберіть команду «Показати/приховати субтитри », поставивши поруч галочку.
3
Якщо ви використовуєте плеєр VLC для перегляду кіно і серіалів, для того щоб дивитися субтитри зайдіть в меню «Відео», виберіть "subtitles Track ..." і команду "Load File ...". Після чого також вкажіть місце розташування субтитрів на жорсткому диску комп'ютера.