Як зробити сторожок.

Багато починаючі рибалки через свою недосвідченість набувають сторожки, які дуже часто не підходять для тих мормишок, які застосовуються ними на зимовій рибалці, або вимагають додаткових удосконалень. Отже, чи можна виготовити самостійно в домашніх умовах сторожок , що повністю відповідає вашим вимогам? Виявляється можна.
Вам знадобиться
  • кусачки, гострий ніж або ножиці, силіконові кембрики, лавсан або астролон, кольорові маркери, наждачний папір (нулевка) і звичайна циганська голка
Інструкція
1
Почніть виготовлення сторожка з приготування потрібних інструментів, так, наприклад, потрібно спиляти вістря у циганської голки, причому діаметр її вістря повинен відповідати товщині волосіні. Лісочку бажано попередньо нарізати.
2
Виберіть мормишку, під яку ви будете робити сторожок. Виріжте з лавсану трапециевидную смужку (розміри підстав 5 і 3 міліметри) з гуртком на тонкому кінці (тут необхідно пам'ятати, що її довжина залежить від ваги блешні і може коливатися від 5 до 15 сантиметрів).
3
За допомогою циганської голки пробийте в отриманій заготовці два отвори: один в центрі кружка, а інше по центру майбутнього сторожка.
4
Візьміть дрібну наждачний папір, зігніть її і зі слабким натиском, повільно обробіть площину сторожка від широкого підстави до кінця з метою зменшення його товщини (процес вважається завершеним, коли підвішена мормишка плавно згинає сторожок приблизно на 40 градусів).
5
Виберіть залежно від вашого смаку кольорові кембрики. Зверніть увагу, що другий кембрік обов'язково повинен бути меншого діаметру і відрізнятися від першого за кольором.
6
Одягніть перший кембрік на широкий кінець сторожка і вставте в нього другий, так само вставте невеликий шматочок щільної обплетення від електричного дроту (для того, щоб сторожок НЕ зсковзував, діаметр обплетення повинен відповідати діаметру використовуваної вами волосіні, так як вона пропускається через нього).
7
За допомогою кольорових маркерів Прикрасьте сторожок в формі «зебри», тут використовуються ті кольори, до яких ви вже прівиклі.Все, ваш сторожок готовий до використання. Як бачите, на його виробництво вам буде потрібно не більше п'яти хвилин.
Зверніть увагу
Сторожок - важлива деталь зимової риболовлі. Професійні рибалки, як правило, роблять сторожок під кожну вудку і стверджують, що універсальних кивків просто не буває. Сторожок повідомляє мормишке коливання і реагує на саму обережну покльовку.