Як оформити свердловину.

Забивной колодязь, який також називають абіссінським, відомий людям вже давно. Складається його конструкція з бурової штанги, яка має невеликий діаметр, і бурової головки, яка оснащена фільтром.
Інструкція
1
Щоб зробити абіссінський колодязь, необхідно забити на потрібну глибину бурову штангу. Якщо необхідно, її можна ще й наростити. Колодязь готовий після того, як бурова головка пройде водоносний шар. Фільтр з буром служать водоприемной частиною, а бурова колонка - водопод'емной і обсадної трубою. Отже, колодязь зроблений і залишається тільки справити оформлення наземної частини.
2
Досить простий пристрій колодязя робить цю конструкцію привабливою. Однак не все так просто, як хотілося б. Абиссинский колодязь може бути влаштований тільки в м'якій породі, яка не містить галечників. Водоносний шар повинен мати глибину близько 7 метрів, в крайньому випадку - до 12 метрів.
3
Якщо маються галькові включення, то неможливо виконати забивного буріння колонкою малого діаметра. Також варто відзначити, що така колонка на довжині більше 7 метрів має недостатню стійкість на стиск. При забиванні вона буде згинатися, пружинити, йти убік від вертикалі. Для збільшення діаметра бурової штанги потрібно використовувати занадто потужний копер. Своїми силами цю справу неможливо виконати. Потрібно залучати спеціалізовану техніку.
4
Абиссинский колодязь можна досить просто влаштувати. Також він має хорошу продуктивність - приблизно півтора відра в хвилину. Якщо цього буде недостатньо, то можна зайнятися пристроєм ще одного такого колодязя.
5
У робочої головки абиссинского колодязя масивний сталевий конус. Над ним приварюється водоприймальний ділянку, який представляє собою трубу кілька меншого діаметру з вікнами, які мають захист у вигляді металевої сітки-фільтра. На фільтр потрібно навінтіть основну трубу з кульковим клапаном в нижній частині.
6
Щоб зробити такий колодязь необхідно вирити шахту 0,8 х 0,8 х 1 метрів. Фільтр повинен бути жорстко з'єднаний з трубою. На трубу обов'язково насаджується вантаж до 30 кілограм, який вільно переміщається вгору і вниз по трубі. Від фільтра потрібно відступити 1 метр і закріпити сталевий хомут - подбабок. Трохи вище нього виробляють установку другого хомута з двома блоками. Труба з фільтром, клапаном і наконечником повинна бути встановлена в центрі підготовленої шахти. Після установки її потрібно засипати грунтом. Грунт обов'язково потрібно ущільнити навколо вивішеній труби. Так можна забезпечити її стійке вертикальне положення.