Як зробити оригінальну валентинку.

День Святого Валентина - прекрасний привід в черговий раз порадувати кохану людину своїм визнанням або нарешті відкрити серце тому, хто давно вже подобався. Валентинка - невелика листівка з освідченням у коханні у формі сердечка, стала символом цього свята. Але для особливої людини хочеться зробити і особливе привітання.
Вам знадобиться
  • - кольоровий картон або папір - червоний, рожевий, бардовий
  • - тасьма
  • - сухі квіти
  • - клей
  • - ножиці
  • - фотографії
  • - дирокол.
Інструкція
1
Якщо бажаєте, щоб щось було зроблено добре - зробіть це самі. Замість спроб обрати одну-єдину валентинку з сотень шаблонних листівок, візьміть кольоровий картон червоного кольору і кілька ваших фотографій. Якщо ваша валентинка буде невеликий, вам знадобляться і маленькі фотографії, тому подбайте про те, щоб роздрукувати їх у зменшеному вигляді.
2
Виріжте з кольорового картону серце. Якщо у вас є тільки кольоровий папір, виріжте серце з неї і наклейте на звичайний картон, щоб вашу любов не пошарпані час і носіння в сумці. На зворотну сторону наклейте колаж з ваших спільних фотографій. Нічого страшного, якщо деякі фотографії доведеться обрізати. Головне, щоб там були видні ваші щасливі, усміхнені обличчя.
3
Виріжте серце з червоного картону і діркопробивачем зробіть отвори по всьому його периметру. Потім пропустіть через них червону, червоних або рожеву тасьму - залежить від відтінку вашого картону. Лицьову сторону можна прикрасити чим завгодно: наклейте в середину сухі квіти, напишіть золотий гелієвої ручкою «Люблю», приклейте бантик з тканини або вирізаних метеликів - все залежить від вашої фантазії. На зворотному боці напишіть теплі слова своїй половинці.
4
Засипте своєї коханої людини валентинками. Для цього вам знову знадобиться картон і папір різних кольорів, наприклад, червоного і рожевого, або яскраво-червоного і бордового. Виріжте з них сердечка різних розмірів і просто наклейте меншу серце на більше. Така валентинка робиться за лічені хвилини і дуже мило виглядає.
5
Обклейте картонне сердечко мереживний тасьмою білого кольору. Виріжте з білого паперу ангельські крила і приклейте ззаду. Спереду напишіть зізнання у коханні. Незвичайна і оригінальна валентинка готова.
Корисна порада
Якщо вам і вашій коханій людині більше до душі готична субкультура, візьміть замість білою мереживною тасьми чорну. Крила також виріжте з паперу чорного кольору. Ваша половинка гідно оцінить таке екстравагантне визнання.