Як вивчити грузинську мову. вивчити грузинський безкоштовно.

Грузинський мова , що зародився приблизно чотири тисячі років тому, належить до групи картвельских мов, число носіїв мови - більше чотирьох мільйонів. А це означає, що при вивченні грузинського не виникне проблем ні з навчальними посібниками, ні з пошуком викладача.
Інструкція
1
Постарайтеся зрозуміти специфіку мови. Грузинський, єдиний в своїй мовній групі, має писемність. У ньому є відмінки, з яких з російською не збігаються ергатівний і трансформативного. Крім того, є кличний і відсутня знахідний відмінок. Для грузинської мови характерний поділ на числа, але в той же час у ньому немає поділу на жіночий, чоловічий і середній пологи. Це агглютінатівний мову, тобто граматичні ознаки можуть відображатися за допомогою префіксів і суфіксів. Так, одне дієслово може «нести на собі» до восьми морфем.
2
Виробіть тактику і стратегію. При вивченні грузинської мови потрібно вирішити, який ритм роботи найбільш комфортний: поодинці або з групою, самостійно або з викладачем. У невеликому місті найбільш поширений варіант - це два-три навчальних посібники, віддалений репетитор або дистанційні мовні курси і носій мови. Якщо немає можливості знайти його в реальному житті, допоможуть соціальні мережі, орієнтовані на вивчення мов. Наприклад, livemocha.com. Мовних курсів, в тому числі і дистанційних, зараз багато. До речі, не обов'язково витрачатися на сучасні підручники грузинської мови, їх можна безкоштовно взяти в бібліотеках. Багато підручники написані ще за радянських часів і витримали кілька редакцій.
3
Пориньте в мовне середовище. Для того щоб насититися мовою, потрібно читати книги, слухати живу мову (наприклад, новини або подкасти грузинською мовою в інтернеті), спілкуватися з носіями мови як усно, так і епістолярно або в чатах, відточуючи своє володіння грузинським письмовим. Занурення в мовне середовище передбачає, що у студента є картки з новими словами або спеціальний софт на мобільному телефоні. У плеєрі завантажені грузинські пісні, аудіокниги або фільми грузинською. І, звичайно, читання грузинської літератури, епосу і творів сучасних авторів дозволить отримати уявлення про літературний грузинською мовою.