Як побудувати будиночок на дачі.

Напевно кожен дачник мріє про власний будиночку , розташованому на його ділянці. У ньому можна буде сховатися від негоди в будь-який час. Варто відзначити, побудувати такий будиночок можна досить швидко і без проблем.
Інструкція
1
Щоб побудувати коробку будинку вам знадобиться брус розміром 150? 100 міліметрів. Стіна з такого бруса повинна бути обов'язково утеплена після зведення. Зверніть увагу на якість матеріалу. Він не повинен бути висохлим, перекошеним або поведеним.
2
Тепер можна переходити до виготовлення нагелів. Багато людей знають, що правильний будинок з бруса повинен бути зібраний на дерев'яних нагелях. Щоб їх виготовити, необхідно заздалегідь запастися обрізними дошками. Можна навіть використовувати дошки, які залишилися після виконання якої-небудь роботи, наприклад, пристрої обрешітки під покрівлю.
3
Зверніть увагу на річні кільця на деревині. Чим вони дрібніше, тим краще, так як твердість матеріалу вище. Далі необхідно взяти обрізки і поставити торцем з одного боку на відповідній пилі. Після цього ставиться упор і пиляється заготівля необхідного розміру. У нашому випадку розмір дорівнює 120 міліметрів. У підсумку повинні вийти акуратні дощечки і дрова. Ці дощечку необхідно пропустити через стрічкову пилку. Повинен вийти ящик паличок квадратного перетину. На завершення потрібно загострити їх сокиркою з обох сторін.
4
Переходимо до пристрою міжвінцевого утеплювача. Професійні будівельники практично всі використовують рулонний утеплювач. Його можна придбати практично на будь-якому будівельному ринку. Проблем з ним практично не виникає. Потрібно просто розкачати стрічку і укласти брус.
5
Обов'язково потрібно зайнятися виготовленням косяків. Для класичного брусового будинку обов'язково знадобляться косяки. Вони повинні бути зроблені для кожного отвору, будь то вікно або двері. Для цього потрібно вибрати рівний брус. Він повинен мати мінімальну кількість сучків. Роботу найкраще виконуватися на верстаті. Спочатку потрібно зробити поздовжні пропили дисковою пилкою, яка має паралельний упор. Потім за допомогою стамески потрібно просто прибрати зайвий матеріал.
Для багатьох городян дача стала чудовою можливістю відпочити і побути на природі. Тому багато з них хочуть побудувати на дачі будинок, нехай невеликий, але затишний, зручний і комфортний, в який можна буде із задоволенням приїжджати і жити там не тільки у вихідні дні. Така можливість є практично у всіх власників дачних ділянок, враховуючи навіть різні фінансові можливості.
Інструкція
1
Почніть будівництво будинок а на дачній ділянці з зведення паркану. Це дозволить захистити територію від вандалів і злодюжок. Будівельні матеріали, що зберігаються на ділянці, можуть стати джерелом спокуси для них.
2
Розплануйте ділянку, визначте місце, де ви хочете поставити будинок, розрахуйте потрібні розміри, поверховість. Вирішіть, який будинок вам необхідний - капітальний, в який можна буде приїжджати і взимку, або достатньо річного будинок а з мінімальним набором комунікацій.
3
Подивіться в інтернеті пропозиції по будівництву котеджів і дачних будинок іков. Цілком можливо, що за досить демократичну ціну вам буде запропоновано будинок ик з дерев'яного бруса, натурального матеріалу, що прекрасно вписується в концепцію дачної ділянки. Ви можете самі спроектувати будинок і почати будувати його, замовивши бригаду будівельників, або самостійно.
4
Вирішіть загальні питання, прорахуйте фінансові можливості. Поговоріть з друзями і знайомими і дізнайтеся, чи можуть вони надати вам фізичну допомогу в будівництві. Складіть перелік тих робіт, які ви можете виконати самі або за допомогою друзів, а також тих, для виконання яких доведеться наймати будівельні бригади. Почніть пошук виконавців, домовляйтеся з ними заздалегідь, оскільки хороша бригада завжди має замовлення і може бути зайнята на іншому об'єкті.
5
Який би проект ви не вибрали, визначивши його розміри, почніть будівництво будинок а з фундаменту. Немає універсального варіанту, який підійшов би всім без винятку. Порадьтеся з фахівцями, які підберуть вам тип фундаменту з урахуванням особливостей грунтів на вашому дачній ділянці і загальної маси планованого до зведення будинок а.
6
Правильний вибір фундаменту - гарантія надійності всієї споруди. Його зведення складе до 15-20% від вартості всього будівництва. Врахуйте, що після зведення стін будинок а чи установки зрубу на фундамент необхідно зробити технологічну перерву, який може тривати від 4 до 12 місяців. Це обумовлено необхідністю первісної усадки зовнішніх стін.
7
Після зведення «коробки» вирішите питання з покрівлею. Ознайомтеся з існуючими сучасними покрівельними матеріалами, проконсультуйтеся з фахівцями, виберіть оптимальну конструкцію покрівлі, встановіть її і потім приступайте до зовнішній і внутрішній обробці будинок а.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=RppVQm7XRms