Як перевести американські розміри.

Багато стикаються з необхідністю переводити звичний російський розмір в іншу систему. І якщо до європейських параметрам або французьким в Росії вже звикли, то необхідність перевести німецькі, а тим більше американські розміри і раніше викликає певні труднощі.
Інструкція
1
Роздрукуйте спеціальну таблицю, в якій перераховані всі існуючі системи розмірів, в тому числі й американських. Візьміть її з собою в магазин і користуйтеся щоразу, коли виникне утруднення. Не завжди можна зрозуміти, система якої країни використовується в даній точці, - зверніться до продавця і запитайте його про це. Досить запам'ятати один розмір - наприклад, російський, і знайти відповідні йому в інших країнах.
2
Скористайтеся конвертером розмірів. Цю програму можна знайти в інтернеті. Запишіть де-небудь побачені результати або просто запам'ятайте. Даний спосіб має один недолік: далеко не кожен може похвалитися, що йому завжди підходять речі одного і того ж розміру, так як навіть російські лекала не випускають одягу одного крою. Однак недолік легко усунути. Запам'ятайте, що на кожен наступний російський розмір до американського потрібно додає не двійку, а одиницю, і ви легко зможете обчислити потрібний.
3
Попросіть консультацію у продавця в магазині. Він допоможе вам розібратися в зазначених на етикетках розмірах і підбере потрібний. Однак у цьому випадку краще відразу взяти в примірювальну речі не тільки підібраного розміру, але також на розмір більше і менше.
4
Виберіть систему розмірів, яка вам здасться найзручнішою, і виміряйте свої параметри відповідно до її вимог. Так, щоб зрозуміти свій російський розмір, визначте наступні показники: обхват грудей, талії і стегон. Вважається, що для розуміння розміру достатньо навіть одного виміру - першого, проте в сукупності три розміри дадуть більш точний результат. Крім того, врахуйте, що розміри можуть відрізнятися при купівлі різних предметів одягу. Для дівчини з параметрами 80-66-90 швидше за все підійде кофта 42 розміру, а штани - 44. Обчисливши розмір по російській системі, знайдіть відповідний в інших, скориставшись вже зазначеними вище способами.