Як зберігати горіхи. Як зберігати волоський горіх в промислових умовах.

Якщо ви любите горіхи, ви напевно повинні вміти їх зберігати. Недотримання правил зберігання продуктів харчування, в даному випадку горіхів, веде до їх передчасного псування. Тому приділяйте цьому питанню більше уваги.
Інструкція
1
Купуючи горіхи, обов'язково наводите довідки: звідки горіхи родом, якого сорту, урожай якого року. Найбільш відомими сортами волоських горіхів називають Гиссарский, Узбецький скоростиглий, Тонкоскорлупний, Батьківщина, Ідеал. Так, наприклад, цікавитися роком врожаю потрібно обов'язково. Адже в горіхах дуже багато жирів, які при вільному доступі повітря і високій температурі надають ядрам волоських горіхів (і не тільки волоських) прогірклий смак.
2
Купувати горіхи краще не на ринках, розсипом, а в магазинах, в промислових упаковках. Основними критеріями свіжості горіхів є коричнева або золотава забарвлення ядерця, а також приємний аромат.
3
Тепер про зберігання. Тривалий час горіхи зберігати непросто. В мішечках, шухлядках або пакетах вони зберігаються лише до кінця зими, не довше. Триваліший період часу їх краще зберігати в скляних, глиняних або жерстяних ємностях з щільно закриваються кришками.
4
В морозильнику теж можна зберігати горіхи, причому досить довго. Бажано тримати їх там в герметичному контейнері. Виймайте з ємності тижневу порцію горіхів у міру необхідності. Саме в таких умовах горіхи збережуть свої антиоксидантні властивості найкращим чином.
5
Тепло і висока вологість - ідеальні для розмноження цвілі умови. Уникайте їх. І краще не великі запаси горіхів, а купувати рівно стільки, скільки має вистачити на тиждень. Якщо побачите цвіль на горіховій шкаралупі або самих ядерцях, не намагайтеся змити або відчистити її. Такі горіхи краще викинути.
6
До таких крайнощів, як миття зіпсованих горіхів з милом, кип'ятіння або випаровуванні, вдаватися не слід. Афлатоксини стійкі, але при жорсткій термообробці руйнуються. Продукт в результаті стає «мертвим». А стерильний продукт є - це практично те ж саме, що пережовування тирси. Продукт є, а корисних речовин в ньому немає.
7
З зеленими горіхами все складніше. Зберегти їх надовго можна тільки виготовленням з них варення або компотів.
Горіхи самою природою підготовлені для зберігання, всі вони мають досить щільну шкірку і навіть шкаралупу, що захищає від висихання і псування. Однак, оскільки в них містяться жири, горіхи можуть прогіркнути і зіпсуватися при тривалому зберіганні.
Вам знадобиться
  • - пластикові контейнери або картонні коробки;
  • - полотняні мішечки;
  • - бляшані, скляні або глиняні ємності з кришками;
  • - холодильник з морозильною камерою .
Інструкція
1
Зберігайте горіхи протягом двох-трьох місяців в полотняному мішечку, в контейнері з кришкою або картонній коробці в сухому прохолодному і затемненому місці. Слідкуйте за тим, щоб повітря в приміщенні не був занадто вологим і теплим, інакше горіхи швидко покриються пліснявою.
2
Купуйте свіжі горіхи останнього врожаю для тривалого зберігання. Зберігайте їх протягом півроку в холодильнику в ємностях з натуральних матеріалів: в жерстяних, скляних, глиняних контейнерах з щільно закриваються кришками. Для зберігання в морозильній камері візьміть герметично закривається контейнер. Беріть з морозильника тижневу порцію горіхів, яка не зіпсується при кімнатній температурі за цей час, решта залишайте для подальшого зберігання.
3
Збережіть свіжий фундук: зніміть урожай з куща, витримайте під навісом протягом двох-трьох днів, очистіть від плюски (зеленої "шапочки" горіха, до якої кріпиться плодоніжка), сушіть три-п'ять днів на сонці, потім перенесіть в сухе прохолодне приміщення. Зберігайте фундук при температурі 3-10 градусів С протягом року, в холодильнику при температурі 0 градусів С - протягом чотирьох років.
4
Зберігайте свіжий, тільки очищений від шкаралупи горіх-пекан протягом трьох місяців в холодильнику (0 - 4 градуси С), в морозильнику - до шести місяців. Неочищений пекан зберігайте до шести місяців в сухому прохолодному місці і в щільно закритому контейнері.
5
Зберігайте кедрові горішки в шкаралупі в темному і сухому прохолодному місці, поклавши в полотняній мішечок. Для тривалого зберігання покладіть горішки в контейнер з щільною кришкою і поставте в морозилку.
6
Купіть горіхи кешью для тривалого зберігання, простежте за тим, щоб горішки були цілими, чи не зморщеними і не цвілими. Покладіть в щільно закривається контейнер і зберігайте протягом місяця в прохолодному місці, поставте контейнер в холодильник і зберігайте до шести місяців, а в морозилці - до одного року.