Як підвищити тургор шкіри.

Тругор шкіри або, іншими словами, її тонус - фактор скороминущий. На жаль, з віком пружність шкірних покривів знижується через зменшення вмісту колагену і еластину, гіалуронової кислоти. Але з цим явищем можна боротися.
Інструкція
1
Для початку перевірте ваш шкірний тругор. Для цього ущипніть шматочок шкіри на одній кисті іншою рукою. Якщо шкіра, яку ви відтягнули, відразу повернулася у вихідне положення, значить, вона досить пружна. Але у випадку, коли вона повернулася на місце недостатньо швидко, треба бити на сполох: тругор ослаблений. На щастя, є цілий ряд ефективних методів, що дозволяють підвищити пружність шкіри обличчя і тіла. Тільки діяти треба комплексно.
2
Перша міра, яку треба обов'язково зробити - покупка хороших кремів, масок і емульсій. Вибирайте такі, які допомагають відновлювати колаген та еластин, гіалуронову кислоту в шкірі. Кошти повинні підходити вам, тому перед їх покупкою краще всього проконсультуватися з косметологом.
3
Якщо тонус шкіри порушений істотно, не обійтися без апаратної косметології. Салони пропонують для підвищення тругора шкіри такі ефективні процедури, як озоно- і мезотерапія, фотоліфтінг і миостимуляция мікрострумами, біоревіталізація (ін'єкції гіалуронової кислоти).
4
Дуже добре налагоджує тругор шкіри голковколювання. Спеціаліст вводить під неї найтонші голки, які стимулюють ті верстви, до яких не може дістатися найдорожчий крем. Після обробки такими голками клітини шкіри починають посилено виробляти колаген та еластин, синтезувати гіалуронову кислоту. Тільки обов'язково звертайтеся до кваліфікованих голкорефлексотерапевт, щоб допомогти обличчю і тілу, а не нашкодити.
5
Для хорошого тругора корисний звичайний контрастний душ. Він підвищує циркуляцію крові, робить пружними стінки судин. Візьміть за правило приймати такий душ щодня. А після нього втирайте в шкіру натуральні ефірні масла. Для пружності шкіри обличчя і рук можна робити компреси з чергуванням холодної та гарячої води, а краще трав.