Як написати поздоровлення з Новим роком.

Новий рік - свято улюблений і довгожданий. З ним прийнято вітати не тільки найближчих, але і приятелів, колег, та й просто знайомих. На стадії підготовки до цього свята, кожен може розкрити в собі дрімали раніше таланти. Організуйте в передсвяткові тижні своє дозвілля і дозвілля своєї сім'ї таким чином, щоб добра пам'ять про минуле свято залишилася у ваших родичів і друзів, а дух творчості надовго оселився у вашому домі.
Вам знадобиться
  • - листівки;
  • - матеріали для творчості;
  • - ручки, маркери, фломастери.
Інструкція
1
Визначте кількість людей, яких ви хотіли б привітати зі святом. Складіть список, навпроти імені можна відзначати, який саме подарунок приготований для цієї людини - так ви зможете уникнути плутанини і повторень. Такі списки можна не викидати, тоді вони зможуть послужити орієнтиром і на майбутній рік.
2
Придбайте завчасно необхідну кількість вітальних листівок. Роблячи листівки самостійно, враховуйте час, який ви при цьому витратите. Якщо планується відправлення поздоровлення поштою, не забудьте, що весь грудень поштові відділення працюють в режимі перевантаження.
3
Підключіть до організації поздоровлень ваших дітей. Вони можуть взяти участь у виготовленні листівок і новорічних сувенірів. Отримати таке привітання буде особливо приємно родичам і близьким друзям. Вибирайте для дитячих листівок нескладні форми і прості сюжети. Допоможіть дітям в цьому цікавому занятті.
4
Підключіть свою фантазію. Новорічні листівки, виконані своїми руками, самі по собі є чудовим сувеніром, а кілька теплих слів і сердечних побажань доповнять ексклюзивну листівку традиційним змістом. Листівки можна зробити з паперу і тканини, їх можна зв'язати, вишити і сплести. Вони можуть бути виконані з підручних матеріалів, а можна придбати готові набори для скрапбукінгу і зробити листівки з їх допомогою.
5
Якщо листівка поліграфічна і містить деякий текст, ви можете зробити окремий вкладиш, на якому і напишете своє привітання. Враховуючи новорічну тематику - це може бути сніжинка, ялинка або рукавичка.
6
Придумайте текст для своєї листівки. Якщо вам нескладно придумати вірш, це буде найкращий варіант привітання. Якщо ні - можна розшукати готовий святковий віршик і вписати його в вашу листівку, а можна просто написати кілька добрих слів. У кожному разі, новорічне привітання має бути теплим і душевним.