Як вирізати відеофрагмент. Як вирізати відео фрагменти з відео.

З чого б ви не збирали своє відео, в основі лежить досить просте і зрозуміле дію. Потрібно вирізати фрагменти з вихідних матеріалів і з'єднати їх заново. Вирізати відео фрагменти логічніше в тій програмі для редакції відео, якої ви звикли користуватися. Хоча для цієї дії підійде навіть редактор Movie Maker.
Вам знадобиться
  • програма Movie Maker
  • відео файл
Інструкція
1
Відкрийте відео, з якого збираєтеся вирізати фрагмент, в Movie Maker. Для цього клацніть лівою кнопкою миші по напису «Імпорт відео», яка знаходиться в лівій частині вікна програми. У вікні, виберіть відео файл і клацніть по кнопці «Відкрити».
2
Перетягніть відео на шкалу часу. За замовчуванням Movie Maker розбиває імпортоване відео на окремі кліпи, але в цьому нічого страшного немає. Виділіть всі імпортовані кліпи за допомогою поєднання клавіш Ctrl + A або команди «Виділити все» з меню «Правка». Скористайтеся командою «Додати на шкалу часу» з меню «Кліп» .Об'едініте кліпи на шкалі часу, щоб не заплутатися в цих фрагментах. Для цього клацніть лівою кнопкою миші по першому кліпу на шкалі часу. Прокрутіть в кінець шкали і при затиснутою клавіші Shift клацніть лівою кнопкою миші по останньому кліпу. Скористайтеся командою «Об'єднати» з меню «Кліп».
3
Знайдіть початок фрагмента, який збираєтеся вирізати, переміщаючи покажчик курсору по шкалі часу або включивши відтворення кнопкою, розташованої під вікном плеєра в правій частині вікна програми. Встановіть покажчик курсору на початок фрагмента і розріжте відео за допомогою команди «Поставити початкову точку монтажу» з меню «Кліп». Фрагмент відео, що знаходиться перед цією точкою буде автоматично видалений.
4
Знайдіть кінець цікавить вас відео фрагмента. Встановіть покажчик курсору на це місце і скористайтеся командою «Поставити кінцеву точку монтажу» з того ж меню «Кліп». Фрагмент відео, наступний за цією точкою, автоматично видаляється.
5
Збережіть вирізаний фрагмент. Натисніть на стрілочку праворуч від пункту «Завершення створення фільму» в лівій частині вікна програми. У списку, виберіть пункт «Збереження на комп'ютері». Введіть назву файлу і виберіть місце на вашому комп'ютері, куди буде збережений вирізаний відео фрагмент. Натисніть кнопку «Далі». Виберіть параметри файлу. Натисніть кнопку «Далі». Дочекайтеся закінчення збереження файлу.
Для різних презентацій, відео-добірок і роликів вам можуть знадобитися окремі кадри з об'ємних відеозаписів - з фільмів, рекламних роликів, телепередач, новинних репортажів, та інших записів. Крім того, вміння отримувати окремі шматочки з відеофайлу допоможе вам в тому випадку, якщо вам захочеться відредагувати запис, зняту власноруч - в процесі монтажу автори нерідко відчувають потребу у видаленні невдалих кадрів.
Інструкція
1
Для вирізання окремих частин відеофайлу найкраще використовувати безкоштовну та просту в освоєнні програму Virtual Dub. Скачайте і запустіть програму, а потім в меню File виберіть опцію Open video file.
2
Завантажте відеозапис, з якої вам необхідно витягти фрагмент. Потім в меню виберіть вкладку Video і виберіть опцію Direct stream copy. Після цього зробіть те ж саме у вкладці Audio - відкрийте її і виберіть опцію Direct stream copy.
3
Зверніть увагу на вікно перегляду завантаженого вами відео. У нижній частині програми ви побачите тайм-лайн відеозапису, а також кнопки управління файлом. Натисніть кнопку програвання, щоб відстежити, з якого кадру починається фрагмент, який потрібно вирізати.
4
Знайшовши даний кадр, зупиніть відтворення, вручну за допомогою курсору миші встановіть повзунок точно на місце кадру і натисніть кнопку пошуку ключового кадру, щоб відрегулювати місцезнаходження повзунка. Тепер на нижній панелі інструментів натисніть кнопку Home, щоб визначити вибраний кадр початком фрагмента.
5
Після цього знову натисніть кнопку відтворення і переглядайте відео доти, поки не побачите кадр, яким повинен закінчитися обраний фрагмент.
6
Знову натисніть кнопку пошуку ключового кадру, а потім натисніть кнопку End - таким чином, ви встановите кінець фрагмента, і побачите, що на загальній лінії програвання ваш фрагмент виділився більш темним кольором. Натисніть Delete, і уривок буде вирізаний. Потім збережіть файл у форматі AVI.