Як зібрати офісне крісло.

При складанні офісного крісла можуть виникнути деякі проблеми, які з часом можуть привести до його поломки. Щоб цього не сталося, необхідно підходити до складання з повною відповідальністю.
Інструкція
1
Коли ви розпакуєте крісло , обов'язково огляньте всі частини виробу. На них не повинно бути подряпин, рваних поверхонь та інших пошкоджень. Якщо дефекти виявлені, то необхідно негайно звернутися в магазин, де було придбано крісло. Потрібно вимагати заміни даної деталі. Якщо елементи крісла мають нормальну якість, то можна перейти до його складання. Упаковка повинна бути збережена до закінчення складання.
2
Спочатку потрібно вставити коліщатка в хрестовину. Для цього потрібно лише трохи натиснути. Якщо не вийшло, то потрібно покласти хрестовину на рівну поверхню і, акуратно постукуючи молотком по коліщаті, намагатися вбити його в хрестовину. Удар повинен наноситися між двома сферами колеса. Робити це потрібно акуратно. Колесо може тріснути, так як воно зроблено з пластмаси. Далі необхідно вставити патрон в отвір, який знаходиться в центрі хрестовини. Після установки надіньте на нього декоративний кожух.
3
Тепер можна переходити до установки підлокітників. Практично завжди вони кріпляться на три гвинта. Якщо ж у підлокітника крепежная частина складається з металу, то необхідно підкласти шайби-гровера. Вони не дозволятимуть підлокітникам розбовтуватися. Якщо ж він зроблений повністю з пластмаси, то гровера можна не використовувати.
4
Потім потрібно наживити всі гвинти. Вони повинні чітко потрапляти в різьбу. Будьте обережні. Якщо відбудеться збивання різьби, то прикрутити нормально підлокітники будуть дуже проблематично. Далі вставте куточок в механізм сидіння і прикрутіть його великим гвинтом, який також часто називають баранчиком. Надіньте спинку на куточок, а потім прикрутіть її маленьким гвинтом.
5
Тепер можна переходити до перевірки працездатності крісла. Потрібно сісти на крісло і потягнути важіль, що знаходиться під сидінням, вгору. Крісло повинно повільно опускатися під вагою ваги. Потім встаньте з крісла і потягніть важіль вгору. Крісло має швидко піднятися.