Як відремонтувати надувний матрац. інструкція по заклеювання матраца Интекс.

Надувні матраци зручні та практичні, адже вони займають мало місця в квартирі, їх зручно перевозити, вони мають різні модифікації, тобто ідеально виконують всі наші запити. Але буває й так, що ви зібралися відпочити, розстеляють матрац, надуваєте, а він починає здуватися. Все тому, що часом не дотримуються елементарні правила експлуатації. Буває, що наше бажання щільніше накачати матрац або лежать поруч гострі предмети, домашні тварини, обігрівач поруч з матрацом можуть стати причиною псування, в результаті з'являються проколи, мікропрокол або інші пошкодження.
Вам знадобиться
  • - латочка,
  • - клей.
Інструкція
1
Що зробити, якщо трапився проколов? По-перше, ремонт вам можуть виконати фахівці компанії, магазину продали вам матрац, але це в тому випадку, якщо у вас зберігся гарантійний талон, і ви дотримувалися всіх правил експлуатації. Якщо ні, то ремонтувати доведеться самим.
2
Для реконструкції підійдуть спеціальні ремонтні комплекти, які продаються з виробом, або такий комплект можна купити в магазині. У нього входять кілька заплаток, інструкція і спеціальний клей. Перш ніж почати ремонт, вивчіть додається інструкцію. Щоб визначити місце пошкодження, на поверхню матраца нанесіть мильний розчин: там, де з'являться бульбашки, характерне шипіння, буде і зона проколу.
3
При невеликих пошкодженнях можна поставити латочку. Для цього поверхню навколо проколу ретельно просушіть і знежирте. Виріжте підходящу латочку, намагайтеся використовувати матеріал, схожий за якістю з матеріалом матраца, більш тонкий може послужити причиною нового розриву.
4
Наклейте, притисніть на кілька годин латочку важким плоским предметом. Варто почекати добу, щоб знову використовувати матрац. При дуже великих розривах ушкодження варто закладати однотипним матеріалом, схожим з матеріалом матраца, і на спеціальному обладнанні.
5
Невеликий прокол або поріз можна спробувати закрити за допомогою смол, наприклад, скористайтеся епоксидною смолою, але лише в тому випадку, якщо матрац має ворсове покриття. Справа в тому, що промислова гума для матраців має домішки, які вступаючи в безпосередній контакт зі смолою, окислюються - простіше кажучи, є ризик отримати дірку більшу, ніж була. Спробуйте дію клейкої маси на невеликому нефункціальнальном ділянці і лише після заклеюйте прокол. Важливе зауваження: смоли не гнуться, тому їх використання можливе лише на маленьких ділянках без вигинів полотна.
6
Постарайтеся дотримуватися правил експлуатації надувних матраців, і вони будуть служити довго, дозволяючи насолоджуватися зручністю, комфортом вдома і на природі.