Шийний хондроз: Як його позбутися.

При хондрозе відбувається сплощення диска між хребцями хребта, тому відстань між ними зменшується і нервові закінчення спинного мозку затискаються. Виникає біль і порушення живлення хребетного стовпа.
Інструкція
1
Робіть гімнастику для хребта, вона є основним засобом лікування. Підтримати хребет в хорошому функціональному стані допоможе басейн. Плавання знімає навантаження і зміцнює м'язи. Лікарі також рекомендують заняття з інструктором з пілатесу, йоги. На тренуваннях можна вивчити комплекс вправ на витягування хребетного стовпа, стимуляції кровообігу в міжхребцевої області. Скористайтеся невеликим комплексом вправ, вибираючи навантаження у відповідності зі своїм здоров'ям і возрастом.Встаньте прямо, зігніть руки в ліктях, здійснюйте повороти в сторони, це допомагає зняти напругу між грудними хребцями. Підтягніться або встаньте в отвір дверей, дотягуючись до верхньої перекладини, трохи прогинаючись. Вправа розтягує міжхребетні хрящі.Наклоняйтесь до носків, згинаючись не в попереку, а в тазостегнових суглобах, повільно. Покращує рухливість хребців і кровообращеніе.Повороти голови вліво і вправо, вперед і назад стимулює рухливість шийного відділу хребта.
2
Будьте уважні до своєї поставі. Сидіть і ходите прямо. Зміцнюйте м'язовий каркас, щоб м'язи знімали частину навантаження від вертикального положення тіла. Спіть на ортопедичному матраці і подушці. Не носіть важкі сумки в одній руці. Носіть взуття на маленькому підборах.
3
Користуйтеся аплікатором або зверніться до фахівців для проведення масажу, коли відсутня загострення.
4
Позбавтеся від надмірної маси тіла, змінивши раціон харчування і роблячи гімнастику.
5
Змішайте ложку бодяги зі склянкою рослинного масла. Натріть хворе місце, а потім укутайтеся в теплу білизну. Це добре стимулює кровообіг.
6
Нанесіть мед вздовж хребта, втираючи його повільними рухами. Накрийтесь теплою ковдрою і полежіть поки мед не вбереться.
7
Приймайте курси лікування хондроза в санаторії, де запропонують фізіотерапію, гідромасаж, масаж, голковколювання, мануальну терапію. При пошкодженні структури міжхребцевих дисків можливий електрофорез препаратами під наглядом лікаря. При використанні мазей проконсультуйтеся зі своїм лікарем, щоб уникнути ускладнень від самолікування.