Як відлякати щурів. Як відлякати мишей в будинку.

Щура являють собою не тільки потенційне джерело зарази, вони здатні часом знищувати пристойні запаси їжі. Найбільшу небезпеку вони становлять для сільських жителів і тих людей, які мають приватні заміські будинки. Для того щоб відлякати або назавжди позбутися від цих небажаних представників фауни, існує безліч способів.
Інструкція
1
Найпоширеніший спосіб відлякати щурів - купити кота. Так-так ... Цей найдавніший і надійний спосіб, який перевірений вже протягом багатьох тисяч років. Деякі представники котячих поводяться по відношенню до щурів досить лояльно, м'яко висловлюючись, лінуються, тому майте на увазі, що кіт повинен бути з породи "щуроловів".
2
Не менш ефективний засіб від щурів - це мишоловка. У цього методу існують певні недоліки, так як тварюк може бути набагато більше, ніж мишоловок в будинку. До всього іншого, ви можете випадково самі догодити в мишоловку. Однак коли питання позбавлення від щурів і мишей "стає ребром", всі засоби хороші.
3
Купіть якусь смертоносну отруту від гризунів і обробіть місця їх проживання. Сьогодні в спеціалізованих магазинах можна вибрати підходящий засіб з широкого асортименту. Наприклад, можна вибрати "Голіаф", який нейтралізує запах мертвих тварин. Запах-то він усуває, а ось усуває чи загрозу розповсюдження інфекції? Це вже інше питання.
4
Відлякати щурів можна ще так: розсипте золу в тих місцях, де вони найбільш часто попадаються вам на очі. Від цього у щурів з'явиться роздратування на лапах, що навряд чи їм сподобається.
5
Відмінну отруту для нестерпних гризунів можна приготувати власноруч. Для цього змішайте один до одного борошно і гіпс. Потім розсипте приготовлену суміш в місцях проживання щурів: у норок, в підвалі і т. Д. Це засіб застигне незабаром після того, як його з'їсть нещасну тварину. Спосіб цей може здатися садистським і витонченим, але погодьтеся, що шкода, принесений щурами, може бути куди більш жахливим.
6
Ефективним засобом відлякування щурів є стебла і насіння чорнокореня. Раскидайте їх в потрібних місцях. Запах рослин дуже не сподобається шкідників, але зате і не принесе шкоди вам. Також останнім часом стали досить популярні ультразвукові приборчики, які змушують щурів покинути постійне місце їх проживання.
Зверніть увагу
Майте на увазі, що отрута може несприятливо подіяти на інших домашніх тварин. Захистите їх від місця, де розсипано смертоносне засіб.