Як намалювати Мальвіну.

Щоб зобразити того чи іншого казкового персонажа, не обов'язково домагатися ідеального подібності. У кожного героя є відмітні риси, завдяки яким він стає легко впізнаваним на малюнку. Мальвіну ми дізнаємося по блакитним кучериками і ляльковому фарфоровому особі.
Вам знадобиться
  • -карандаш;
  • -ластік;
  • -лист паперу;
  • -кольорові олівці чи фарби.
Інструкція
1
Мальвіна - це порцелянова лялечка з казки про Буратіно. Тому спочатку намалюйте стандартну заготовку тіла дівчинки. На даному етапі малюйте легкими штрихами, щоб потім було легше скорегувати малюнок.
2
Проведіть вертикальну лінію бажаної довжини. Розділіть цю вісь на шість чи сім рівних відрізків. Верхній з них - це майбутня голова. Поділ на таке число відрізків обумовлено законами пропорції. Зростання дорослої людини становить 7,5-8 довжин голови, підлітка - 6-7 довжин, дитини - 4-6 довжин. Знайдіть центр основний вертикальної лінії. Від цієї точки потрібно буде починати малювати ноги від стегна.
3
Що стосується ширини фігури, то тут теж є свої пропорції. Так, ширина плечей і стегон - це 2,5-3 довжини голови, талії - трохи менше 2. У жінок стегна ширше, ніж плечі, але у дитячого тіла таких видимих відмінностей ще немає.
4
Коли ви намітили контури тіла, почніть детально промальовувати голову, обличчя, шию, руки, тіло. Якщо ви плануєте облачити вашу ляльку в сукні до підлоги, то ноги можна не зображати.
5
Тепер потрібно показати, що це саме Мальвіна. Згадайте опис цієї героїні в книзі. Вона названа «дівчинкою з кучерявим блакитним волоссям». Потрібної фарбою зобразите локони на голові дівчинки. Можете намалювати великий бант на маківці або збоку голови. Але Мальвіна - це не проста дівчинка, а порцеляновий лялечка. Тому зробіть особа блідим, на щоках намалюйте рум'янець, а губки окрасьте в червоний колір. Губи повинні бути акуратними, маленькими, з чіткими лініями. Відомо, що Мальвіна була витонченою і витонченої, тому намалюйте їй красиве мереживне плаття будь-якого фасону. Не забудьте зобразити туфельки.