Як позбутися від мурашок в квартирі. мурахи в квартирі Як позбутися.

Якщо ваш будинок кишить мурахами, як можна назвати його вашої фортецею? Мурахи всеїдні. Вони можуть зіпсувати хліб, обглодать ковбасу, проникнути в закриту банку з варенням. Мурахи в'ють свої гнізда в побутовій техніці і цим виводять її з ладу. Помічено навіть, що вони нападають на грудних дітей. Як же позбутися від них?
Вам знадобиться
  • Бура, борна кислота, цукор, мед, вода
Інструкція
1
Спробуємо вивести мурах, не вдаючись до хімікітам, тобто народними средствамі.Муравьі дуже не люблять деяких запахів. Наприклад, запаху зіпсованого лимона, помідорової гички, гвоздики, анісу, копченої оселедця, листя бузини, дикої м'яти, полину, петрушки. Розвісьте в місцях скупчення мурашок джерела цих запахів і цілком ймовірно, що мурахи покинуть ваш будинок.
2
Також можна натирати мурашині "доріжки" зубчиком чеснока.Ілі, як варіант, можна принести в будинок лісових мурах, які поведуть разом з собою домашніх. Як би дивно не виглядав цей спосіб, але ефект від нього перевершує будь-які очікування.
3
Можна зробити отруєну суміш і розмістити її в місцях пролягання "доріжок" або місцях гніздівель, або в місцях-годівницях. Ось кілька рецептов.1 літр води + 50г бури + 100г меду + 400г цукру
4
1 столова ложка гарячої води + 1 столова ложка меду + 1,5 столової ложки цукрового піску + 1/3 столової ложки бури + 2 чайних ложки гліцерину
5
100 г води + 2/3 чайної ложки бури + 2 столові ложки цукру + 1 чайну ложку меду або варення
6
2 столових ложок м'ясного фаршу + 0,5 чайкою ложки бури
7
1 чайну ложку бури + 6 чайних ложок цукру, розчинити у склянці гарячої води.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=_OjZr31sQdI
Зверніть увагу
Будьте уважні, слідкуйте за своїми домашніми тваринами. Приготована для мурашок приманка може виявитися для них смертельною.
Корисна порада
Якщо ви все-таки вирішили кордінально взятися за винищування комах, то для мурашок краще підійдуть хімічні препарати, якими виводять клопів, а не тарганів. Це Діхлофос і тому подібні. Але на час обробки приміщення краще переселити і людей і тварин.