Як відкрити школу англійської мови.

Розвиток індустрії туризму та зовнішньоекономічних зв'язків підвищує значущість англійської мови . На жаль, загальноосвітня програма у середньостатистичній школі не дає достатнього рівня володіння. Саме тому школи англійської мови, що надають якісне навчання міжнародного рівня, користуються все більшим попитом.
Вам знадобиться
  • - приміщення;
  • - стартовий капітал;
  • - освітня програма.
Інструкція
1
Зареєструйте власну компанію. Для початку бізнесу вам буде досить відкрити ІП, але в такому випадку ви зможете викладати певний освітній курс тривалістю не більше 72 академічних годин. Якщо ж ви хочете надавати більш повні послуги в даній сфері, вам необхідно відкрити ТОВ або АНО і отримати ліцензію.
2
Зніміть приміщення, що складається з приймальні і, як мінімум, одного кабінету для занять. Якщо у вас не дуже великий стартовий капітал, ви можете витратити мінімум коштів на декор і меблі. Просто подбайте про чистоту, гарній шумоізоляції, зручних столах і стільцях і необхідній кількості навчальних матеріалів.
3
Оберіть методику, за якою будуть проводитися заняття у вашій школі. Програма повинна відрізнятися від традиційної. Краще взяти за зразок одну із західних методик. Зробіть ставку на комунікативний метод навчання: учні повинні починати самостійно говорити вже з перших уроків.
4
Зробіть чітку градацію груп за рівнем знань мови та віковою ознакою. Введіть попереднє тестування, щоб оцінити ступінь володіння англійською. Як правило, західні моделі навчання припускають наявність комплекту навчальних матеріалів і системи підсумкових тестів для кожного рівня.
5
Приділіть особливу увагу розробці дитячих занять, адже тенденція раннього навчання англійської мови лише збільшується з кожним роком. Зробіть ставку на розвивальний компонент на уроках англійської мови. На уроках можна використовувати малювання, ліплення, м'які іграшки, рухливі ігри. Заучуйте з малюками якомога більше віршів і пісень, які вони зможуть розповісти і заспівати батькам. До свят готуйте театралізовані вистави англійською мовою.
6
Налагодьте двосторонні відносини з одним з англомовних навчальних закладів. Ви зможете обмінюватися досвідом, запрошувати носіїв мови для викладання. Це стане додатковою конкурентною перевагою вашої школи.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=egzJbnqPiso
Зверніть увагу
Для школярів не робіть занадто великого розриву з обов'язковою програмою, оскільки мета більшості з них - успішна здача ЄДІ. Якщо ви робите акцент на розмову і залишаєте в стороні граматику, учні можуть отримати не ті результати, яких очікували.
Корисна порада
На літній період, коли попит на освітні послуги незмінно падає, організовуйте табору англійської мови для дітей. Для дорослих оптимальним варіантом будуть стажування за кордоном, суміщені з програмою відпочинку.