Як нанести малюнок на дзеркало. малювати на склі.

Просте дзеркало можна перетворити на вишуканий предмет, якщо нанести на нього рисунок. Одержаний дизайнерський елемент стане справжньою прикрасою вашого домашнього інтер'єру.
Вам знадобиться
  • - дзеркало;
  • - контур;
  • - вітражні фарби або фарби по склу;
  • - кисті;
  • - маркер для скла;
  • - малярський скотч.
Інструкція
1
Відмийте дзеркальну поверхню і очистіть її від плям. Визначте, який малюнок ви будете наносити на дзеркало і де ви його розташуйте. Місцезнаходження малюнка залежить від форми дзеркала і вашого особистого смаку. Якщо ви хочете продовжувати використовувати його за прямим призначенням - не варто закривати малюнком всю поверхню. У такому випадку краще зробити орнамент по каймі. Якщо дзеркало чотирикутне, можна прикрасити тільки його кути.
2
Нанесіть начерк візерунка на дзеркало. Зробити це можна за допомогою маркера для скла. Якщо ви хочете перевести узор, можна використовувати спеціальну копіювальний папір з магазину художнього приладдя. Важливо, щоб всі елементи вашого малюнка були замкнутими - в їх контур ви будете заливати вітражні фарби. Ті місця дзеркала, де під час роботи буде лежати ваша рука, краще закрити папером, щоб потім не відмивати з'явилися відбитки.
3
Починати наносити малюнок на дзеркало треба з контуру. Малювати контуром нескладно - його потрібно видавлювати прямо з тюбика. Для зручності контури продають різних кольорів і з різними по товщині носиками. Обов'язково ще раз простежте, щоб замикалися всі лінії малюнка.
4
Після висихання контуру починайте заливати малюнок вітражними фарбами. Їх можна купити у спеціалізованому магазині. Деякі різновиди вітражних фарб потрібно наносити пензлем, інші - виливаються з пляшечки. Недолік останніх - утворення бульбашок, від яких складно позбутися. Нанесіть колір в один із замкнутих елементів. Наступним краще заливати контур через одне вільне простір. Після того, як елементи, розфарбовані першими, висохнуть, заливайте залишилися. Прослідкуйте, щоб сусідні елементи візерунка не опинилися одного кольору.
5
Сушити вийшло виріб потрібно в чистому приміщенні, інакше на фарбу осяде багато пилу, що зашкодить зовнішньому вигляду дзеркала. Після висихання потрібно оцінити зовнішній вигляд вашого вироби і підправити дрібні похибки. Якщо у дзеркала є рамка, її можна оновити в гармонійній з малюнком колірній гамі.