Як зав'язати пояс бантом. Як зав'язати ремінь бантом якщо ремінь довгий.

Якщо придивитися до ексклюзивних нарядам з модних показів нинішнього сезону, то можна скасувати, що пояс , зав'язаний бантом, є одним з найбільш показових трендів. Цей романтичний аксесуар не тільки красиво виділяє талію, але і помітно оживляє будь-який наряд.
Інструкція
1
Врахуйте, що згідно з нинішніми тенденціями моди зав'язувати пояс бантом можна поверх практично кожного наряду - і брюк, і спідниці, і сукні. Ви можете зробити як досить вузький бант, так і дуже помітний і виразний широкий. Існує багато способів його зав'язування. Експериментуйте, адже модні тенденції тільки вітають такі досліди.
2
Підберіть пояс з матеріалу, з якого можна буде легко спорудити симпатичний бант. Так, підійдуть самі різні тканини - і шкіра, і атлас, і шовк, і навіть замша. Бант для початку спробуйте зав'язати звичайний. Щоб вийшов модний і сучасний вузол, потрібно зробити тільки одну петлю. Така зав'язка називається шнуровочной, адже саме так зав'язують черевики і кросівки.
3
Щоб спорудити її для пояса, почніть з незавершеного вузла. Спочатку гарненько розрівняйте пояс і візьміть у руки два кінця. Кінець довший захлестніте на закінчення коротший. З короткої частини спорудити петлю і розташуйте її над довгою частиною пояса, яка звішується вниз. Далі довгий кінець протягніть в петлю спочатку вгору, потім всередину. Прослідкуйте, щоб на ці маніпуляції вистачило довжини пояса.
4
З кінця, який зверху, зробіть другу петлю. Дві петлі, які повинні лежати одна на інший паралельно, потягніть по горизонталі. У підсумку виходить звичайний бант.
5
Ще один варіант модного банта - це зав'язка з одного петлею. Для цього довший кінець просуньте у вузол і трохи простягніть. Постарайтеся зробити це таким чином, щоб петля розташовувалася зверху, а два приблизно однакових кінця - знизу. Далі розправте петлю і більше туго затягніть вузол. В залежності від тканини, з якої зроблений ремінь, вона буде стояти вертикально або трохи звисати вниз. Для певного матеріалу можна підібрати оптимальну довжину петлі, щоб пояс виглядав естетично.
Зверніть увагу
Зав'язати пояс бантом ви можете дуже просто. Достатньо лише згадати, як ви зав'язувати шнурки на взутті. Як правило, такий метод зав'язування називають шнуровочним. Напевно ви пам'ятаєте, як зав'язувати найпростіший бант. Зробіть як би незакінчений вузол. В результаті повинно вийти два кінця пояса різної довжини.
Корисна порада
Як зав'язувати пояс? - Розташуйте центральну частину пояса на животі. - Оберніть пояс навколо талії, перехрещуючи ззаду, і кінці рівної довжини виведіть перед собою. - Лівий кінець пояса розташуйте поверх правого і оберніть його знизу вгору, навколо всіх шарів. - Загніть правий кінець пояса так, як показано на малюнку і покладіть його поверх лівого.