Як розкрутити свій сайт.

Якщо ви вирішили створити інтернет- сайт , недостатньо просто розробити його сторінки, оформити їх відповідно до вашого смаку і опублікувати сайт в інтернеті. Найважливішим етапом створення сайту є його розкрутка - якщо не приділити уваги його поширенню в мережі, сайт не буде користуватися популярністю. Якщо ж зробити розкрутку грамотно, сайт швидко набере постійну аудиторію відвідувачів і приноситиме вам популярність і дохід.
Інструкція
1
В першу чергу, вам варто домогтися того, щоб сайт з'явився в базах найпопулярніших пошукових систем - особливо це стосується пошуковика Яндекс. Як оптимізувати сайт власними силами без додаткових фінансових витрат? Для початку визначте, які пошукові запити повинні вести на ваш сайт - створіть список ключових слів, які відповідають тематиці сайту і його вмісту.
2
За допомогою yandex.direct вивчіть формулювання пошукових запитів, у відповідь на які користувачі отримують результати з вашими ключовими словами. Проаналізуйте сайти конкурентів - подивіться, якою стратегією розкрутки користуються власники інших сайтів вашої тематики. Проаналізуйте також цільову аудиторію свого сайту.
3
Ретельно продумайте цілі просування сайту - це також вплине на створення нових ключових слів і стратегію розкрутки. Для більшості сайтів метою розкрутки є підвищення відвідуваності сайту і його популярності, заробіток грошей на публікаціях реклами, залучення спонсорів, пошукова ефективність сайту.
4
Пошукова SEO-оптимізація важлива в розкручуванні сайту - освойте її техніку, щоб пошукові роботи швидко і якісно відстежували сторінки вашого сайту і розміщували їх на вигідних позиціях. В заголовках сторінок завжди розміщуйте ключові слова, за якими їх можуть знайти, а також намагайтеся поміщати ключові фрази в текст, так щоб вони органічно поєднувалися з текстом публікації. Досить 4-5% ключових слів від усього обсягу публікації. Робіть свої тексти, які ви розміщуєте на сайті, лаконічними, ємними і цікавими.
5
Дизайн сайту досить важливий для пошукової оптимізації - робіть його зрозумілим, стильним і простим. Читач не повинен відчувати дискомфорту, прагнучи зрозуміти, що написано дуже дрібним або дуже великим текстом на сторінці з строкатим фоном. Строгий і лаконічний дизайн створить імідж вашому сайту і продемонструє ваш професіоналізм. Пам'ятайте про те, що для того щоб сайт знайшов справжню популярність, весь його контент повинен бути унікальним. Він не повинен мати аналогів - ніколи не копіюйте чужі матеріали і не вставляйте їх до себе на сторінку.
6
Якщо ви все-таки хочете скопіювати чужу статтю, напишіть глибокий рерайт, переробляючи оригінальний текст по-новому. Підвищуйте авторитетність сайту - збільшуйте його ТИЦ і PR. Обмінюйтеся посиланнями з ресурсами, що володіють високою репутацією в мережі і відповідними вашої тематики.
7
І нарешті, прагніть до того, щоб ваш сайт завжди було актуальним і щоб на ньому регулярно оновлювався контент. Людям має бути цікаво читати ваші матеріали - в іншому випадку сайт буде покинутий. Реєструйте його у відкритих каталогах, діліться інформацією на форумах і в соціальних мережах.
8
Зробіть так, щоб про ваш сайт дізналося якомога більше людей, грамотно і осмислено описавши сайт, який повинен бути до моменту розкрутки повністю готовий. Ніколи не поширюйте в мережі матеріали, які розміщені на сайті, розробка якого ще не завершена.