Як прикріпити звукову доріжку до фільму.

Завдяки розвитку технологій обробки звуку і відео на персональних комп'ютерах, сьогодні будь-хто може створити свою версію озвучування улюбленого фільму або телесеріалу. Подібні альтернативні версії озвучування, виконані на досить професійному рівні, існують для багатьох фільмів і поширюються через інтернет у вигляді окремих треків. Після створення або завантаження з інтернету, має сенс прикріпити звукову доріжку до фільму, отримавши відео з потрібним звуковим супроводом.
Вам знадобиться
  • - універсальний безкоштовний відеоредактор VirtualDub.
Інструкція
1
Підготуйте файл фільму і звукову доріжку, яку необхідно буде до нього прикріпити.
2
Завантажте файл фільму в відеоредактор. Для цього можна як просто перетягнути фільм мишею з вікна провідника або файлового менеджера у вікно додатка, так і скористатися функцією відкриття файлу, натиснувши F7, або вибравши в меню пункти "File" і "Open video file ...". У другому випадку в діалозі "Open video file" слід перейти в каталог, де розташовується файл фільму, виділити його в списку і натиснути кнопку "Відкрити".
3
Вимкніть обробку потоку відеоданих. Розгорніть пункт "Video" головного меню, а потім встановіть позначку на пункті "Direct stream copy".
4
Виберіть звукову доріжку для прикріплення до фільму. В меню "Audio" клікніть на пункті "Audio from other file ...". Буде відображений діалог "Open audio file". Перейдіть в ньому до директорії, в якій знаходиться файл звукової доріжки. Виділіть файл в лістингу. Натисніть в діалозі кнопку "Відкрити".
5
Вимкніть обробку потоку звукових даних, одержуваних із зовнішнього файлу. Розгорніть пункт "Audio" головного меню, а потім встановіть позначку на пункті "Direct stream copy".
6
Почніть збереження копії файлу фільму з прикріпленою звуковою доріжкою. Для цього виберіть в головному меню додатка пункт "File", а потім клацніть по пункту "Save as AVI ...". Або ж можна скористатися клавіатурним скороченням F7. В відображення діалогу "Save AVI 2.0 File" вкажіть директорію, в яку потрібно зберегти фільм, а також введіть нове ім'я файлу. Клікніть по кнопці "Зберегти".
7
Дочекайтеся закінчення збереження файлу відео на диск. В процесі запису файлу статистична інформація буде відображатися в діалозі "VirtualDub Status". Зокрема, там можна побачити минув з початку і прогнозоване час запису, реальний і прогнозований розмір результуючого файлу. Натиснувши кнопку "Abort", можна перервати процес збереження.
Корисна порада
У разі якщо необхідно додатково стиснути аудіодані, що додаються до фільму, включите обробку звукового потоку, встановивши позначку на пункт "Full processing mode" розділу меню "Audio", а потім виберіть кодек і встановіть параметри стиснення, скориставшись пунктами головного меню "Audio" і "Compression ...". Забезпечити точну синхронізацію звукової доріжки щодо відеоряду можна, задавши відповідні опції в діалозі "Audio/Video Interleave Options", який доступний при натисканні клавіш Ctrl + I.
Більшість цифрових фото-камер в наш час володіють можливістю зйомки відео-кліпів. Доступність подібних камер і карт пам'яті в наш час створили бум користувача відео на онлайн-каналах типу Youtube і Vimeo. Щоб ваше відео виділялося серед потоку інших аматорських відео, прикріпіть до нього звукову доріжку зі своєю улюбленою піснею або нарізкою з звукових ефектів.
Вам знадобиться
  • комп'ютер, доступ в інтернет
Інструкція
1
Завантажте та встановіть безкоштовну версію відео-редактора VideoPad. Запустіть програму після завершення установки.
2
В лівому верхньому куті клікніть на "Add Media". Виберіть перший AVI-файл, який хочете імпортувати. Повторіть процес, щоб імпортувати всі потрібні відео-файли. Потім зробіть те ж саме з mp3-файлом, який стане саундтреком вашого відео.
3
Перетягніть відео-файли в нижній правий кут інтерфейсу (поле "Sequence"). В цей же поле перетягніть mp3-файл. Початок аудіо-файла буде синхронізовано з початком відео автоматично. Натиснувши на кнопку "Preview", ви зможете переглянути отриманий результат.
4
Імпортовані відео-файли можуть містити звукову інформацію, тому необхідно визначитися з гучністю вашого саундтрека. Відредагуйте рівень звуку відео і аудіо за допомогою слайдерів в лівому нижньому куті екрану. Можливо, ви захочете повністю заглушити звук оригінального відео. Щоб це зробити, натисніть на значок гучномовця поруч з регулятором гучності аудіо-доріжки. Щоб додати ефекти (відлуння, дисторшн та інші) до вашого саундтреку, натисніть на значок із зірочкою. Виберіть потрібний ефект, відрегулюйте його параметри і натисніть "ОК".
5
Останнім кроком буде збереження фінального результату. Натисніть на "Create Movie", введіть ім'я файлу і виберіть місце на вашому комп'ютері, де буде збережено ваше нове відео. Процес збереження файлу може зайняти деякий час, залежно від довжини і розміру відео-файлів.